hlavicka
obsah_hore

Zimný turnaj SCHALLER FACILITY LIMFU - XXXI.ročník
01.12.2018 Športová hala IX.ZŠ Zvolen - Západ - Kvalifikačný turnaj
08.12.2018 Športová hala IX.ZŠ Zvolen - Západ - Hlavný turnaj


pravidlá turnaja nasadenie mužstiev žreb
skupín
rozpis zápasov výsledky turnaja konečné poradie

Konečné poradie a individuálne ocenenia:
 
  víťaz XXXI.ročníka Zimného turnaja SCHALLER FAICLITY LIMFU
1.
  L-Trade
           
           
 
 
 
 
   
1.
L-Trade
2.
Piánko
   
   XXXI.ročník
3.
Xanto team
Zimný turnaj SCHALLER FAICLITY LIMFU Zvolen
08.12.2018
 
           
           
   
4.
Alcolégia
   
   
5.
Euroteam
   
   
6.
Oranjes
   
   
7.
BarBar
   
   
8.
Detroit
   
   
9.
Demitrans
   
   
10.
Torro - Koliba
   
   
11.
R-Pub Unionka
   
   
12.
futbalito
   
   
13.
Shadows
   
   
14.
Tornádo - Carmont
   
       
Konečné poradie mužstiev (podľa dosiahnutých výsledkov)

Por.
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
Poznámka
1.
L-Trade
6
5
1
0
20
:
8
16
 
1x výhra v penaltovom rozstrele
2.
Piánko
6
4
0
2
8
:
6
12
 
3.
Xanto team
6
4
0
2
17
:
15
12
 
4.
Alcolégia
6
2
1
3
16
:
21
7
1x výhra v penaltovom rozstrele
   
   
   
5.
Euroteam
4
1
1
2
10
:
12
4
(1)
vyradený L-Trade
6.
Oranjes
4
3
0
1
17
:
3
9
(1)
vyradený Piánkom
7.
BarBar
4
1
0
3
7
:
15
3
(1)
vyradený Xanto teamom
8.
Detroit
4
1
3
0
11
:
9
6
(1)
vyradený Alcolégiou
   
   
   
9.
Demitrans
3
0
2
1
6
:
7
2
(2)
 
10.
Torro - Koliba
3
0
2
1
4
:
6
2
(2)
 
11.
R-Pub Unionka
3
0
0
3
4
:
9
0
(2)
 
12.
futbalito
3
0
0
3
2
:
10
0
(2)
 
   
   
   
13.
Shadows                
(3)
 
14.
Tornádo - Carm.                
(3)
 
   
   
   

1 - Poradie na 5. až 8.mieste stanovené na základe výsledkov s ohľadom umiestnenia prvej štvorky, s ktorými v KO systéme nepostúpili
2 - Stanovené na základe výsledkov a zisku bodov v skupinách a redukované s ohľadom
umiestnenia mužstiev postupujúcich do prvej osmičky

3 - Konečné umiestnenie na kvalifikačnom turnaji




 
 
         
Najlepší strelec
Najlepší hráč
Najlepší brankár
Martin Fašang
Miroslav Hanuska
Martin Barinka
Alcolégia
L-Trade
Piánko
         

Výsledky turnaja :
KVALIFIKAČNÝ TURNAJ
Deň 01.12.2018
               
SKUPINA A   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
09:28
Tornádo - Carmont 0 - 1 Torro - Koliba
  Hanes        
 
gol
1
Ľupták Roman
                   
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
09:48
R-Pub Unionka 1 - 1 Piánko
  Urda
Soták Peter
1
gol
1
Holic Adrián
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
10:36
Tornádo - Carmont 1 - 0 Piánko
  Urda
Nguyen Boris
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
10:56
R-Pub Unionka 6 - 3 Torro - Koliba
  Hanes
Paraj Ján
3
zk
 
gol
3
Golian Michal ml.
 
Grofik Boris
2
           
 
Soták Peter
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
11:44
Torro - Koliba 1 - 2 Piánko
  Hanes
Golian Michal ml.
1
 
 
gol
1
Záchenský Peter
             
gol
1
Hanuska Roman
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
12:04
R-Pub Unionka 2 - 1 Tornádo - Carmont
  Urda
Grofik Marcel
1
 
 
gol
1
Nagy Tomáš
 
Paraj Ján
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
R-Pub Unionka
3
2
1
0
9
:
5
7
2.
Piánko
3
1
1
1
3
:
3
4
3.
Torro - Koliba
3
1
0
2
5
:
8
3
4.
Tornádo - Car.
3
1
0
2
2
:
3
3


               
SKUPINA B   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
09:00
Alcolégia 11 - 4 Shadows
  Urda
Fašang Martin
5
 
 
gol
1
Gaal Jaroslav
 
Hudec Miroslav
2
     
gol
1
Gaal Peter
 
Beňadik Michal
2
     
gol
1
Melich Pavel
 
Beňadik Ján
1
     
gol
1
Valovčan Jaroslav
 
Lihocký Ján
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
10:08
Alcolégia 2 - 2 BarBar
  Hanes
Hudec Miroslav
2
 
 
gol
2
Kohút Július
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
11:16
BarBar 5 - 0 Shadows
  Urda
Grajciar Jaroslav
1
 
       
 
Šulek Marek
1
           
 
Országh Matej
1
           
 
Michalčík Martin
1
           
 
Valovčan Jaroslav
vl.
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Alcolégia
2
1
1
0
13
:
6
4
2.
BarBar
2
1
1
0
7
:
2
4
3.
Shadows
2
0
0
2
4
:
16
0


O 13.MIESTO   [ | ]
play_video
12:25
Shadows 2 4 - 4 1 Tornádo - Carmont
  Hanes
Gaal Peter
2
     
gol
2
Nagy Patrik
 
Štollmann Denis
1
   
zk
gol
1
Duľa Vladimír
 
Gaal Jaroslav
1
     
gol
1
Kováčik Andrej
                   
    penaltový rozstrel  
 
Gaal Jaroslav
 
 
0-0
    Nagy Patrik
 
Melich Pavel
 
 
0-0
    Duľa Vladimír
 
Gaal Peter
 
gol
 
1-1
  gol   Kováčik Andrej
 
Štollmann Denis
 
gol
 
2-1
    Nagy Tomáš
                   
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


HLAVNÝ TURNAJ
Deň 08.12.2018
               
MODRÁ SKUPINA   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
09:00
Demitrans 2 - 3 Xanto team
  Urda
Kindernaj Jaroslav
1
 
 
gol
1
Baran Ľuboš
 
Dedok Martin
1
     
gol
1
Libiak Adam
             
gol
1
Žákovic Miroslav
             
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
09:20
Detroit 2 - 2 Torro - Koliba
  Kučera
Michalík Andrej
1
gol
2
Golian Michal ml.
 
Moravčík Ladislav
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
11:00
Demitrans 1 - 1 Torro - Koliba
  Urda
Malatinec Jozef
1
 
 
gol
1
Ľupták Roman
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
11:20
Detroit 4 - 2 Xanto team
  Kučera
Jablonský Martin
2
 
 
gol
1
Baran Ľuboš
 
Melich Kamil
1
     
gol
1
Matúš Andrej
 
Melich Martin
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
13:00
Xanto team 3 - 1 Torro - Koliba
  Hanes
Baran Ľuboš
2
 
 
gol
1
Golian Michal ml.
 
Plesník Matej
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
13:20
Detroit 3 - 3 Demitrans
  Plavec
Baláž Marián
1
 
 
gol
2
Kindernaj Jaroslav
 
Jablonský Martin
1
     
gol
1
Malatinec Jozef
 
Golian Rastislav
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Xanto team
3
2
0
1
8
:
7
6
2.
Detroit
3
1
2
0
9
:
7
5
3.
Demitrans
3
0
2
1
6
:
7
2
4.
Torro - Koliba
3
0
2
1
4
:
6
2


               
BIELA SKUPINA   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
09:40
futbalito 0 - 3 Alcolégia
  Urda        
 
gol
1
Bernát Viktor
             
gol
1
Fašang Martin
             
gol
1
Halama Kristián
             
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
10:00
Oranjes 6 - 0 BarBar
  Kučera
Vreštiak Dominik
2
     
 
Bobor Vladimír
1
           
 
Hradňanský Marián
1
           
 
Jamnický Ľudovít
1
           
 
Švec Tomáš
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
11:40
futbalito 2 - 3 BarBar
  Urda
Korim Boris
1
 
 
gol
1
Havran Martin ml.
 
Libič Peter
1
     
gol
1
Michalčík Martin
             
gol
1
Šulek Marek
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
12:00
Oranjes 7 - 2 Alcolégia
  Kučera
Bobor Vladimír
1
 
 
gol
1
Fašang Martin
 
Fraňa Marcel
1
     
gol
1
Halama Kristián
 
Jamnický Ľudovít
1
           
 
Kouřil Ján
1
           
 
Kováčik Michal
1
           
 
Švec Tomáš
1
           
 
Vreštiak Dominik
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
13:40
Alcolégia 4 - 1 BarBar
  Hanes
Bernát Viktor
1
zk
 
gol
1
Havran Martin ml.
 
Fašang Martin
1
           
 
Halama Kristián
1
           
 
Hudec Miroslav
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
14:00
Oranjes 4 - 0 futbalito
  Plavec
Kouřil Ján
2
 
       
 
Sylvestr Filip
1
           
 
Švec Tomáš
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Oranjes
3
3
0
0
17
:
2
9
2.
Alcolégia
3
2
0
1
9
:
8
6
3.
BarBar
3
1
0
2
4
:
12
3
4.
futbalito
3
0
0
3
2
:
10
0


               
ČERVENÁ SKUPINA   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
10:20
Euroteam 4 - 2 R-Pub Unionka
  Urda
Ostrihoň Andrej
2
 
 
gol
1
Kaščák Peter
 
Chovan Valerián
1
     
gol
1
Soták Peter
 
Stankovič Jakub
1
           
             
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
10:40
L-Trade 1 - 0 Piánko
  Kučera
Hanuska Miroslav
1
     
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
12:20
Euroteam 2 - 3 Piánko
  Urda
Chovan Valerián
1
 
 
gol
2
Dúbravský Peter
 
Stankovič Jakub
1
     
gol
1
Holic Adrián
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
12:40
L-Trade 3 - 1 R-Pub Unionka
  Kučera
Kucbel Martin
3
 
 
gol
1
Paraj Ján
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
14:20
R-Pub Unionka 1 - 2 Piánko
  Hanes
Kaščák Peter
1
 
 
gol
1
Macho Michal
             
gol
1
Vigoda Tomáš
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
14:40
L-Trade 5 - 2 Euroteam
  Plavec
Kováč Peter
2
 
 
gol
1
Mračko Dalibor
 
Hanuska Miroslav
1
     
gol
1
Stankovič Jakub
 
Korpáš Peter
1
           
 
Pařenica Ivan
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
L-Trade
3
3
0
0
9
:
3
9
2.
Piánko
3
2
0
1
5
:
4
6
3.
Euroteam
3
1
0
2
8
:
10
3
4.
R-Pub Unionka
3
0
0
3
4
:
9
0


TABUĽKA postupujúcich z 3.miesta    


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
13.
Euroteam
3
1
0
2
8
:
10
3
23.
BarBar
3
1
0
2
4
:
10
3
33.
Demitrans
3
0
2
1
6
: 7
2


ŠTVRŤFINÁLE   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
15:00
Detroit 1 2 - 2 2 Alcolégia
  Plavec
Michalík Andrej
1
     
gol
1
Beňadik Ján
 
Melich Martin
1
     
gol
1
Janák Martin
                   
    penaltový rozstrel  
 
Baláž Marián
 
 
0-0
    Fašang Martin
 
Moravčík Ladislav
 
 
0-0
  gol   Hudec Miroslav
 
Melich Martin
 
gol
 
1-1
    Halama Kristián
 
Jablonský Martin
 
 
2-1
  gol   Bernát Viktor
                   
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
15:20
L-Trade 3 2 - 2 2 Euroteam
  Hanes
Pařenica Ivan
1
ck
   
gol
2
Ostrihoň Andrej
 
Hanuska Miroslav
1
           
 
Korpáš Peter
   
zk
         
                   
    penaltový rozstrel  
 
Gavrilo Tomáš
 
 
0-1
  gol   Ostrihoň Andrej
 
Plavec Vladimír
 
gol
 
1-1
    Chovan Valerián
 
Hanuska Miroslav
 
 
1-1
    Mračko Dalibor
 
Korpáš Peter
 
gol
 
2-2
  gol   Stankovič Jakub
 
Kucbel Martin
 
gol
 
3-2
    Hlaváč Vladimír
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
15:40
Xanto team 5 - 3 BarBar
  Plavec
Žákovic Miroslav
2
     
gol
3
Kohút Július
 
Bočkay Adam
1
zk
         
 
Plesník Matej
1
           
 
Plesník Juraj
1
           
                   
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
16:00
Oranjes 0 - 1 Piánko
  Hanes            
gol
1
Holic Adrián
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


SEMIFINÁLE   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
16:20
Alcolégia 2 - 7 L-Trade
  Plavec
Beňadik Ján
1
     
gol
2
Gavrilo Tomáš
 
Fašang Martin
1
     
gol
2
Plavec Vladimír
             
gol
2
Hanuska Miroslav
             
gol
1
Korpáš Peter
                   
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     
play_video
16:40
Xanto team 0 - 2 Piánko
  Hanes            
gol
1
Dúbravský Peter
             
gol
1
Moravčík Igor
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


O 3.MIESTO   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
17:00
Xanto team 4 - 3 Alcolégia
  Plavec
Slovák Vladimír
2
   
zk
gol
1
Bernát Viktor
 
Žákovic Miroslav
1
     
gol
1
Fašang Martin
 
Plesník Juraj
1
     
gol
1
Strapko Michal
           
zk
    Hudec Miroslav
                   
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     


FINÁLE   [ rozbaliť | zbaliť ]
play_video
16:00
L-Trade 2 - 1 Piánko
  Hanes
Kucbel Martin
1
     
gol
1
Záchenský Peter
 
Hanuska Miroslav
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
                   
     
     



  PLAY-OFF                
 
 
ŠTVRŤFINÁLE
     
SEMIFINÁLE
     
 
M2
Detroit
2 (1)
   
         
B2
Alcolégia
2 (2)
   
         
   
Alcolégia
2
       
       
L-Trade
7
       
Č1
L-Trade
2 (3)
   
   
 
13
Euroteam
2 (2)
   
     
FINÁLE
 
               
L-Trade
2
   
     
Piánko
1
M1
Xanto team
5
   
         
23
BarBar
3
               
   
Xanto team
0
       
   
Piánko
2
   
o 3.miesto
 
B1
Oranjes
0
       
Xanto team
4
Č2
Piánko
1
   
     
Alcolégia
3




Rozpis zápasov :
KVALIFIKAČNÝ TURNAJ
Sobota 01.12.2018


ZÁKLADNÉ SKUPINY:
09:00
skupina B
Alcolégia
-
Shadows
09:28
skupina A
Tornádo-Carmont
-
Torro-Koliba
09:48
skupina A
R-Pub Unionka
-
Piánko
10:08
skupina B
Alcolégia
-
BarBar
10:36
skupina A
Tornádo-Carmont
-
Piánko
10:56
skupina A
R-Pub Unionka
-
Torro-Koliba
11:16
skupina B
BarBar
-
Shadows
11:44
skupina A
Torro-Koliba
-
Piánko
12:04
skupina A
R-Pub Unionka
-
Tornádo-Carmont
 
O 13.MIESTO:
12:25
o 13.miesto
4.miesto sk.A
-
3.miesto sk.B
 
 
HLAVNÝ TURNAJ
Sobota 08.12.2018


ZÁKLADNÉ SKUPINY:
09:00
Modrá sk.
Demitrans
-
Xanto team
09:20
Modrá sk.
Detroit
-
Torro - Koliba
09:40
Biela sk.
futbalito
-
Alcolégia
10:00
Biela sk.
Oranjes
-
BarBar
10:20
Červená sk.
Euroteam
-
R-Pub Unionka
10:40
Červená sk.
L-Trade
-
Piánko
11:00
Modrá sk.
Demitrans
-
Torro - Koliba
11:20
Modrá sk.
Detroit
-
Xanto team
11:40
Biela sk.
futbalito
-
BarBar
12:00
Biela sk.
Oranjes
-
Alcolégia
12:20
Červená sk.
Euroteam
-
Piánko
12:40
Červená sk.
L-Trade
-
R-Pub Unionka
13:00
Modrá sk.
Xanto team
-
Torro - Koliba
13:20
Modrá sk.
Detroit
-
Demitrans
13:40
Biela sk.
Alcolégia
-
BarBar
14:00
Biela sk.
Oranjes
-
futbalito
14:20
Červená sk.
R-Pub Unionka
-
Piánko
14:40
Červená sk.
L-Trade
-
Euroteam
 
ŠTVRŤFINÁLE:
15:00
štvrťfinále 1
2.miesto modrá skupina
-
2.miesto biela skupina
15:20
štvrťfinále 2
1.miesto červená skupina
-
1.najlepší z 3.miesta
15:40
štvrťfinále 3
1.miesto modrá skupina
-
2.najlepší z 3.miesta
16:00
štvrťfinále 4
1.miesto biela skupina
-
2.miesto červená skupina
 
SEMIFINÁLE:
16:20
semifinále 1
víťaz štvrťfinále 1
-
víťaz štvrťfinále 2
16:40
semifinále 2
víťaz štvrťfinále 3
-
víťaz štvrťfinále 4
 
O 3.MIESTO:
17:00
porazený semifinále 1
-
porazený semifinále 2
 
FINÁLE:
17:20
víťaz semifinále 1
-
víťaz semifinále 2
 
Skupiny :
Kvalifikačný turnaj
                   
Skupina A
Skupina B
 
(9)
R-Pub Unionka
(8)
Alcolégia
   
(10)
Tornádo-Carmont
(11)
BarBar
   
(12)
Torro-Koliba
(14)
Shadows
   
(13)
Piánko
   
   
 
   
Hlavný turnaj
                   
Modrá skupina
Biela skupina
Červená skupina
(1)
Detroit
(2)
Oranjes
(3)
L-Trade
(5)
Demitrans
(4)
futbalito
(6)
Euroteam
(7)
Xanto team
(8)
Alcolégia
(9)
R-Pub Unionka
(12)
Torro - Koliba
(11)
BarBar
(10)
Piánko
 
   
Nasadenie mužstiev :
10
 Neprihlásené mužstvá 1.miesto I.liga 2.miesto I.liga 3.miesto I.liga
14
 Prihlásené mužstvá so zaplateným štartovným 1.miesto I.liga 2.miesto I.liga 3.miesto I.liga
 
1.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
1.
Detroit
1.miesto 2017
2.
Oranjes
2.miesto 2017
3.
L-Trade
3.miesto 2017
     
2.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
4.
futbalito
4.miesto 2017
5.
Demitrans
4.miesto I.liga
6.
Euroteam
5.miesto I.liga
     
3.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
7.
Xanto team
6.miesto I.liga
8.
Alcolégia
 
9.
R-Pub Unionka
 
     
4.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
10.
Piánko
11.
BarBar
 
12.
Torro - Koliba
     
     
1.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
8.
Alcolégia
3.miesto II.liga
9.
R-Pub Unionka
4.miesto II.liga
     
2.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
10.
Tornádo - Carmont
5.miesto II.liga
11.
BarBar
8.miesto II.liga
     
3.kôš
Názov mužstva
Umiestnenie
12.
Torro-Koliba
1.miesto III.liga
13.
Piánko
2.miesto III.liga
14.
Shadows
4.miesto III.liga

Nasadenie pred žrebovaním :
1) Prvé štyri mužstvá z predchádzajúceho ročníka podľa umiestnenia.
2) Ďalšie poradie podľa ligovej tabuľky jesennej časti SCHALLER FACILITY LIMFU 2018/2019
3) Mužstvá postupujúce z kvalifikačného turnaja preberajú podľa umiestnenia nasadenie mužstiev vo svojej skupine
 
 
Propozície turnaja :
Pravidlá :
Upravené pravidlá malého futbalu
Najdôležitejšie zmeny oproti pravidlám malého futbalu :

  1. Mužstvá odohrajú stretnutia so štyrmi hráčmi v poli a jedným brankárom
  2. Akumulované fauly sa počítajú. Po 5 faule nasleduje PVK zo vzdialenosti 10 metrov.
  3. Loptu, ktorá opustí ihrisko cez bránkovú čiaru mimo bránky, zahráva brankár do hry vhodením rukou.
  4. Brankár môže po rozohratí lopty do hry hrať opätovne s loptou ak
    1. lopty sa dotkol súperov hráč
    2. lopta prešla cez polovicu ihriska
  5. Brankár môže hrať s loptou na vlastnej polovici maximálne 4 sekundy
  6. Autové vhadzovanie sa zahráva kopnutím
  7. Pre zahrávanie autov, rohov, resp. voľných kopov platí
    1. hráči súperovho mužstva musia byť vo vzdialenosti 5 metrov od miesta zahrávania
    2. hráč musí kop vykonať do 4 sekúnd od zaujatia postavenia pri lopte
  8. Sklz smerom na protihráča je zakázaný
    1. po sklze, ktorý skončí kontaktom s protihráčom je udelená ČK a nasleduje PVK
    2. po sklze, ktorý ohrozí protihráča nasleduje NVK
  9. Po uplynutí hracieho času, ktoré oznámy zvuková signailizácia, bude možné zahrať len PVK zo vzialenosti 10 metrov a pokutový kop.
Hracia lopta :
Futsalová lopta veľkosť č.4
 
Hrací čas stretnutí :
Kvalifikačný turnaj :
SKUPINA A 1 x 17 minút + 3 minúty prestávka medzi stretnutiami
SKUPINA B 1 x 25 minút + 3 minúty prestávka medzi stretnutiami
O UMIESTNENIE 1 x 25 minút + 3 minúty prestávka medzi stretnutiami

Hlavný turnaj: 1 x 17 minút + 3 minúty prestávka medzi stretnutiami
Na meranie času bude použitá svetelná tabuľa.
 
Súpisky mužstiev :
Aktuálne súpisky mužstiev v deň turnaja pre ligovú sezónu SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
 
Zápis o stretnutí na turnaji :
Na turnaj budú pripravené zápisy o stretnutí s kompletnou súpiskou mužstiev. Vedúci mužstiev budú povinní dopísať čísla dresov hráčom resp. vyškrtnúť hráčov, ktorí do stretnutí nezasiahnu. 
 
Disciplinárne tresty :
  1. Disciplinárne tresty a zastavenie činnosti platné pre ligovú sezónu SCHALLER FACILITY LIMFU zostávajú v platnosti aj na Zimnom turnaji SCHALLER FACILITY LIMFU
  2. Za udelené karty na Zimnom turnaji SCHALLER FACILITY LIMFU sa neplatí disciplinárna pokuta
  3. Udelené ŽK na turnaji sa prenášajú do ligovej sezóny SCHALLER FACILITY LIMFU.
  4. Vylúčenie (červená karta)
    1. Hráč, ktorý bol vylúčený, nemôže opäť nastúpiť do stretnutia, v ktorom bol vylúčený, a nemôže sa ani zdržiavať na lavičke náhradníkov
    2. Striedajúci hráč (náhradník), môže nahradiť vylúčeného hráča a vstúpiť na hraciu plochu 2 minúty po jeho vylúčení z hry aj v neprerušenej hre za predpokladu, že k tomu dostal povolenie od rozhodcu (časomerača)
    3. Ak mužstvo vylúčeného hráča hrá s nižším počtom hráčov a dostane gól pred vypršaním 2 minút môže byť doplnené piatym hráčom
    4. Ak majú obe mužstvá vylúčený rovnaký počet hráčov hra pokračuje až do vypršania trestu v nezmenonom počte aj v prípade streleného gólu
  5. Zastavenie činnosti
    1. Udelená červená karta znamená zastavenie činnosti na jedno stretnutie turnaja, ak neurčia členovia Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU inak
    2. Ak členovia Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU rozhodnú, že odpustenie trestu za udelenú červenú kartu je možné, potrestaný hráč môže nastúpiť na ďalšie stretnutie turnaja po uhradení disciplinárneho poplatku 5 €
    3. Červená karta udelená v poslednom stretnutí mužstva na turnaji sa potrestanému hráčovi prenáša do ligovej sezóny SCHALLER FACILITY LIMFU.
O poradí mužstiev v skupine rozhoduje :
  1. Väčší počet získaných bodov
  2. Výsledok vzájomného zápasu
  3. Väčší rozdiel v skóre
  4. Vyšší počet strelených gólov
  5. Vyššie nasadenie do turnaja
O poradí mužstiev umiestnených na 3. mieste rozhoduje :
  1. Väčší počet získaných bodov
  2. Väčší rozdiel v skóre
  3. Vyšší počet strelených gólov
  4. Vyššie nasadenie do turnaja
 
Postup do hlavnej časti turnaja :
1.-3. miesto v kvalifikačnej skupine A
1.-2. miesto v kvalifikačnej skupine B
 
Postup do vyraďovacej časti hlavného turnaja (play-off) :
Mužstvá na 1. a 2.mieste v základnej skupine + 2 najlepšie mužstvá na 3.mieste
 
Postup v stretnutí vyraďovacej časti (play-off) :
Do ďalšej časti vyraďovacej časti postupuje víťaz stretnutia. V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času v stretnutí vyraďovacej časti o postupujúcom rozhoduje penaltový rozstrel podľa pravidiel.
 
Občerstvenie
Minerálna voda pre mužstvo na každé stretnutie.
Na hlavnom turnaji pridelených pre hráčov na súpiske mužstva (maximálne však 12) párky s chlebom a horčicou. Na kvalifikačnom turnaji len pre hráčov nepostúpujúcich mužstiev.
 
Ďalšie upozornenia
  1. Organizátor nie je zodpovedný za zdravotné , resp. úrazové
    poistenie hráčov. Poistenie je plne v réžii zúčastnených mužstiev.
  2. Organizátor nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností.
  3. Vstup do športovej haly je povolený len v športovej obuvy (resp. návlekoch) a povolené je používať len halovú obuv, ktorá nezanecháva šmuhy na palubovke.
  4. Nevyhnutné dodržiavanie začiatkov stretnutí podľa rozpisu a udržiavanie poriadku v hale, na tirbúne a v šatniach ! 
 

spodok
c3jo design