hlavicka
obsah_hore

Turnaj o Pohár primátorky mesta Zvolen - XXVI.ročník  
29.08.2018 Umelá tráva MFK Zvolen


pravidlá turnaja nasadenie mužstiev žreb
skupín
rozpis zápasov výsledky turnaja konečné poradie

Konečné poradie a individuálne ocenenia:
 
  víťaz XXVI.ročníka Turnaja o pohár primátorky 2018
1.
  Oranjes
           
           
 
 
 
 
   
1.
Oranjes
2.
Euroteam
   
   XXVI.ročník
3.
L-Trade
Turnaj o pohár primátorky mesta Zvolen
29.08.2018
 
           
           
   
4.
Demitrans
   
   
5.
Xanto team
   
   
6.
futbalito
   
   
7.
BarBar
   
   
8.
Paralympiacos
   
   
9.
Detroit
   
   
10.
Tornádo - Camont
   
           
Konečné poradie mužstiev (podľa dosiahnutých výsledkov)

Por.
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
Poznámka
1.
Oranjes
6
5
1
0
18
:
5
16
 
2.
Euroteam
6
3
2
1
14
:
7
11
 
3.
L-Trade
7
4
2
1
16
:
7
14
 
4.
Demitrans
7
3
2
2
12
:
8
9
                       
5.
Xanto team
5
2
0
3
14
:
16
6
(1)
 vyradený L-Trade
6.
futbalito
5
1
2
2
4
:
6
5
(1)
 vyradený Demitrans
                       
7.
BarBar
4
0
3
1
4
:
5
3
(2)
8.
Paralympiacos
4
1
0
3
6
:
14
3
(2)
 
9.
Detroit
4
0
1
3
4
:
13
1
(3)
 
10.
Tornádo - Camont
4
0
1
3
1
:
12
1
(3)
 

1 - Poradie stanovené podľa úspešnosti štvrťfinálových súperov.
2 - Poradie na základe bodového zisku a strelených či inkasovaných gólov.
Kritériá: poradie v skupine, získané body, väčší rozdiel v skóre, vyšší počet strelených gólov





 
 
         
Najlepší strelec
Najlepší hráč
Najlepší brankár
Ľuboš Baran (9)
Štefan Sudimák ml.
Jakub Rábota
Xanto team
Euroteam
Demitrans
         
 
 
         
 
Cena fair-play
 
 
Miloš Dedok
 
   
Dmitrans
   
 

Výsledky turnaja :
 
SKUPINA A   [
rozbaliť
|
zbaliť
08:00 Detroit 1 - 4 Xanto team
  Urda
Melich Kamil
1
 
(1-0)
 
gol
2
Baran Ľuboš
 
 
 
gol
1
Žákovic Miroslav
             
gol
1
Plesník Matej
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
08:30 Oranjes 3 - 0 k Paralympiacos
  Hanes
     
kontumačne
gol
1
 
 
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
09:00 Detroit 0 - 0 Demitrans
  Urda
     
(0-0)
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
09:30 Oranjes 5 - 3 Xanto team
  Hanes
Kováčik Michal
2
 
(3-1)
 
gol
2
Baran Ľuboš
 
Bobor Vladimír
1
 
 
gol
1
Sekerka Peter
 
Kouřil Ján
1
           
 
Hraško Martin
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 Demitrans 4 - 0 Paralympiacos
  Urda
Malatinec Jozef
2
 
(-)
       
 
Bajnok
1
 
       
 
Kindernaj Jaroslav
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:30 Oranjes 4 - 1 Detroit
  Hanes
Jamnický Ľudovít
2
 
(-)
 
gol
1
Tužinský
 
Bobor Vladimír
1
 
       
 
Sádovský Milan
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 Xanto team 5 - 1 Paralympiacos
  Urda
Baran Ľuboš
4
 
(3-1)
 
gol
1
Šufliarsky
 
Žákovic Miroslav
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:30 Oranjes 0 - 0 Demitrans
  Hanes
     
(0-0)
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
12:00 Detroit 2 - 5 Paralympiacos
  Urda
Goilan Rastislav
1
 
(-)
 
gol
3
Hudec
 
Szabo Vladimír
1
     
gol
1
Lupták
             
gol
1
Šufliarsky
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
12:30 Xanto team 1 - 4 Demitrans
  Hrdlička
Sekerka Peter
1
 
(1-0)
 
gol
2
Krajč Martin
 
 
 
gol
2
Bajnok
             
 
zápis zo stretnutia
     
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Oranjes
4
3
1
0
12
:
4
10
2.
Demitrans
4
2
2
0
8
:
1
8
3.
Xanto team
4
2
0
2
13
:
11
6
4.
Paralympiacos
4
1
0
3
6
:
14
3
5.
Detroit
4
0
1
3
4
:
13
1


SKUPINA B   [
rozbaliť
|
zbaliť
08:00 L-Trade 2 - 1 BarBar
  Vlačuha
Korpáš Peter
1
 
(-)
 
gol
1
Halama 
 
Pařenica Ivan
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
08:30 Euroteam 3 - 1 Mun futbalito
  Hrdlička
Krkoš Peter
2
 
(-)
 
gol
1
Guglava Peter
 
Sudimák Štefan ml.
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
09:00 L-Trade 4 - 0 Tornádo - Carmont
  Vlačuha
Lauč Lukáš
1
 
(-)
       
 
Korpáš Peter
1
           
 
Hanuska Miroslav
1
           
 
Gavrilo Tomáš
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
09:30 Euroteam 1 - 1 BarBar
  Hrdlička
Sudimák Štefan ml.
1
 
(-)
 
gol
1
Halama
 
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 Mun futbalito 2 - 0 Tornádo - Carmont
  Vlačuha
Vizváry Matúš
2
 
(-)
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:30 Euroteam 1 - 1 L-Trade
  Hrdlička
Sudimák Štefan ml.
1
 
(-)
 
gol
1
Lauč Lukáš
 
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 BarBar 1 - 1 Mun futbalito
  Vlačuha
Országh
1
 
(-)
 
gol
1
Vizváry Matúš
 
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:30 Euroteam 5 - 0 Tornádo - Carmont
  Hrdlička
Sudimák Štefan ml.
2
 
(-)
       
 
Ostrihoň Andrej
1
           
 
Výboch Jaroslav
1
           
 
Bolgár Peter
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
12:00 L-Trade 0 - 0 Mun futbalito
  Vlačuha
     
(0-0)
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
12:30 BarBar 1 - 1 Tornádo - Camont
  Hanes
Halama
1
 
(-)
 
gol
1
Bobiš Patrik
 
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     


Poradie
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Euroteam
4
2
2
0
10
:
3
8
2.
L-Trade
4
2
2
0
7
:
2
8
3.
Mun futbalito
4
1
2
1
4
:
4
5
4.
BarBar
4
0
3
1
4
:
5
3
5.
Tornádo - Carmont
4
0
1
4
1
:
12
1


ŠTVRŤFINÁLE   [
rozbaliť
|
zbaliť
13:10 L-Trade 5 - 1 Xanto team
  Hrdlička
Pařenica Ivan
2
 
(3-1)
 
gol
1
Baran Ľuboš
 
Gavrilo Tomáš
2
           
 
Gajdoš
1
           
 
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
13:10 Demitrans 2 - 0 Mun futbalito
  Vlačuha
Boháčik Kamil
1
 
(-)
       
 
Kindrenaj Peter
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     



SEMIFINÁLE   [
rozbaliť
|
zbaliť
13:50 Oranjes 3 - 0 L-Trade
  Vlačuha
Sádovský Milan
1
 
(-)
       
 
Jamnický Ľudovít
1
           
 
Bobor Vladimír
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
13:50 Euroteam 3 - 1 Demitrans
  Hanes
Sudimák Štefan ml.
2
 
(-)
 
gol
1
Kindernaj Jaroslav
 
Sudimák Jakub
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     



O 3.MIESTO   [
rozbaliť
|
zbaliť
14:30 L-Trade 4 - 1 Demitrans
  Hrdlička
Hanuska Miroslav
1
 
(-)
 
gol
1
Vaškor
 
Hanuska Roman
1
           
 
Lauč Lukáš
1
           
 
Pařenica Ivan
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     



FINÁLE   [
rozbaliť
|
zbaliť
14:30 Euroteam 1 - 3 Oranjes
  Hanes
Sudimák Jakub
1
 
(-)
 
gol
1
Kouřil Ján
             
gol
1
Bobor Vladimír
 
 
 
gol
1
Hradňanský Marián
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     



  PLAY-OFF                
 
 
ŠTVRŤFINÁLE
     
SEMIFINÁLE
     
 
         
         
         
         
   
Oranjes
3
       
       
L-Trade
0
       
B2
L-Trade
5
   
   
 
A3
Xanto team
1
   
     
FINÁLE
 
               
Oranjes
3
   
     
Euroteam
1
A2
Demitrans
2
   
         
B3
Mun futbalito
0
               
   
Demitrans
1
       
         
Euroteam
3
   
o 3.miesto
 
             
Demitrans
1
         
     
L-Trade
4




Rozpis zápasov :
 


SKUPINY:
08:00
skupina A
Detroit
-
Xanto team
08:00
skupina B
L-Trade
-
BarBar
08:30
skupina A
Oranjes
-
Paralympiacos
08:30
skupina B
Euroteam
-
Mun futbalito
09:00
skupina A
Detroit
-
Demitrans
09:00
skupina B
L-Trade
-
Tornádo - Carmont
09:30
skupina A
Oranjes
-
Xanto team
09:30
skupina B
Euroteam
-
BarBar
10:00
skupina A
Demitrans
-
Paralympiacos
10:00
skupina B
Mun futbalito
-
Tornádo - Carmont
10:30
skupina A
Oranjes
-
Detroit
10:30
skupina B
Euroteam
-
L-Trade
11:00
skupina A
Xanto team
-
Paralympiacos
11:00
skupina B
BarBar
-
Mun futbalito
11:30
skupina A
Oranjes
-
Demitrans
11:30
skupina B
Euroteam
-
Tornádo - Carmont
12:00
skupina A
Detroit
-
Paralympiacos
12:00
skupina B
L-Trade
-
Mun futbalito
12:30
skupina A
Xanto team
-
Demitrans
12:30
skupina B
BarBar
-
Tornádo - Carmont
 
ŠTVRŤFINÁLE:
-
štvrťfinále 1
2.miesto sk. B
-
3.miesto sk. A
-
štvrťfinále 2
2.miesto sk. A
-
3.miesto sk. B
 
SEMIFINÁLE:
-
semifinále 1
1.miesto sk. A
-
víťaz ŠF2
-
semifinále 2
1.miesto sk. B
-
víťaz ŠF4
 
O 3.MIESTO:
-
porazený SF1
-
porazený SF2
 
FINÁLE:
-
víťaz SF1
-
víťaz SF2
 
Skupiny :
 
                   
Skupina A
Skupina B
 
(1)
Oranjes
(2)
Euroteam
   
(4)
Detroit
(3)
L-Trade
   
(5)
Xanto team
(6)
BarBar
   
(7)
Demitrans
(8)
Mun futbalito
   
(10)
Paralympiacos
(9)
Tornádo-Carmont
   
 
Nasadenie mužstiev :
14
 Neprihlásené mužstvá 1.miesto I.liga 2.miesto I.liga 3.miesto I.liga
10
 Prihlásené mužstvá so zaplateným štartovným 1.miesto I.liga 2.miesto I.liga 3.miesto I.liga
 
Por.
Názov mužstva
Umiestnenie
1.
Oranjes
1.miesto 2017
2.
Euroteam
2.miesto 2017
     
3.
L-Trade
3.miesto 2017
4.
Detroit
4.miesto 2017
     
5.
Xanto team
5.miesto I.liga
6.
BarBar
8.miesto I.liga
     
7.
Demitrans
1.miesto II.liga
8.
Mun futbalito
3.miesto II.liga
     
9.
Tornádo - Carmont
5.miesto II.liga
10.
Paralympiacos
Nováčik

Nasadenie pred žrebovaním :
1) Prvé štyri mužstvá z predchádzajúceho ročníka podľa umiestnenia.
2) Ďalšie poradie podľa ligovej tabuľky jesennej časti SCHALLER FACILITY LIMFU 2018/2019.
 
 
Pravidlá turnaja :

Parametre:
Rozmery hracej plochy :
46 x 26 metrov
Počet hráčov na hracej ploche :
5 hráčov + 1 brankár
Zahrávanie autov :
vhadzovaním
Veľkosť bránky :
4 x 2 metre

Pravidlá:
Pravidlá malého futbalu, upravené podľa hracieho systému turnaja.
Hracia lopta :
Klasická futbalová lopta veľkosť č.5
 
Hrací čas zápasov :
2 x 12 minút + 5 minút prestávka medzi zápasmi
 
Súpisky mužstiev :
  1. Súpisky nie sú ombedzované súpiskami mužstiev na sezónu 2018/2019
  2. Turnajovú súpisku mužstva je potrebné odovzdať s menom, priezviskom a číslom dresu hráča pred prvým zápasom na turnaji
  3. Dopisovanie hráčov počas turnaja bude obmedzené 
 
Zápis o stretnutí na turnaji :
Zápisy o stretnutí v réžii organizátora
 
Disciplinárne tresty :
  1. Za udelené karty na Zimnom turnaji sa neplatí disciplinárna pokuta
  2. Vylúčenie (červená karta)
    1. Hráč, ktorý bol vylúčený, nemôže opäť nastúpiť do stretnutia, v ktorom bol vylúčený, a nemôže sa ani zdržiavať na lavičke náhradníkov
    2. Striedajúci hráč (náhradník), môže nahradiť vylúčeného hráča a vstúpiť na hraciu plochu 3 minúty po jeho vylúčení z hry aj v neprerušenej hre za predpokladu, že k tomu dostal povolenie od rozhodcu (časomerača)
    3. Ak mužstvo vylúčného hráča inkasuje v oslabení gól, nemôže vylúčeného hráča na ihrisku nahradiť iný striedajúci hráč a až do uplynutia trestu hrá mužstvo v oslabení.
    4. Ak majú obe mužstvá vylúčený rovnaký počet hráčov hra pokračuje až do vypršania trestu v nezmenonom počte aj v prípade streleného gólu
  3. Zastavenie činnosti
    1. Udelená červená karta znamená zastavenie činnosti na jedno stretnutie turnaja, ak neurčia členovia výboru SCHALLER FACILITY LIMFU inak
    2. Ak členovia výboru SCHALLER FACILITY LIMFU rozhodnú, že odpustenie trestu za udelenú červenú kartu je možné, potrestaný hráč môže nastúpiť na ďalšie stretnutie turnaja po uhradení disciplinárneho poplatku 10 €
O poradí mužstiev v skupine rozhoduje :
  1. Väčší počet získaných bodov
  2. Výsledok vzájomného stretnutia
  3. Väčší rozdiel v skóre
  4. Vyšší počet strelených gólov
  5. Vyššie nasadenie do turnaja
Postup do vyraďovacej časti hlavného turnaja (play-off) :
  1. Mužstvo na 1.mieste v základnej skupine do semifinále
  2. Mužstvá na 2.-3.mieste v základnej skupine do štvrťfinále
Postup v stretnutí vyraďovacej časti (play-off) :
  1. Do ďalšej časti vyraďovacej časti postupuje víťaz stretnutia
  2. V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času v stretnutí vyraďovacej časti o postupujúcom rozhoduje penaltový rozstrel podľa pravidiel
Občerstvenie
  1. Minerálna voda pre každé mužstvo na každý zápas
  2. Pre hráčov na súpiske (maximálne však 12) klobása s chlebom a horčicou
  3. Energetické nápoje pre každé mužstvo
  4. K dispozícii bufet
Ďalšie upozornenia
  1. Organizátor nie je zodpovedný za zdravotné , resp. úrazové
    poistenie hráčov. Poistenie je plne v réžii zúčastnených mužstiev.
  2. Organizátor nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností.
  3. Nevyhnutné dodržiavanie začiatkov stretnutí podľa rozpisu a udržiavanie poriadku ! 
 

spodok
c3jo design