hlavicka
obsah_hore


V dohrávaných stretnutiach favorizované mužstvá nezaváhali
12.11.2018 (Juraj Plesník)
 
V sobotu 10.11.2018 sa odohrali dve dohrávané stretnutia a definitívne tak uzavreli jesennú časť sezóny SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018/2019.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Favorizovaný L-Trade nastúpil do stretnutia so Xanto teamom s odhodlaním bodovať naplno, čo potvrdzoval už od úvodných minút. Prvé väčšie šance ešte zostali nevyužité no po góloch z 5. a 13. minúty vyhrával rozdielom dvoch gólov. Xanto team síce v závere polčasu pritlačil, ale na gól to nestačilo. Tretím gólom v polovici druhého polčase L-Trade definitívne potvrdil svoje víťazstvo k čomu prispel aj dvojgólový Ivan Pařenica (L-Trade). Vďaka víťazstvu L-Trade skresal náskok Oranjes na štyri body.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Torro-Koliba išlo za svojím už ôsmim víťazstvom v rade suverénne a Shadows v podstate nepúšťalo do väčších gólových príležitostí. Opäť sa zaskveli kanonieri Torra-Koliba keď po dva presné zásahy zanamenali Marián Putiš (Torro-Koliba) a Roman Ľupták (Torro-Koliba). Torro-Koliba si víťazstvom vybudovalo už šesť bodový náskok pred druhým Piánkom.

Foto zo stretnutia Xanto team - L-Trade  (Miloš Masarik)
Foto zo stretnutia Xanto team - L-Trade (Miloš Masarik)
 

Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Súťaž bude pokračovať jarnou časťou, ktorá začne priebežne začiatkom apríla 2019.

Zimný turnaj SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Stále môžete prihlásiť svoje mužstvo na tradičný Zimný turnaj SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen, ktorý sa odohrá v športovej hale IX. ZŠ Zvolen - Západ 1. decembra kvalifikačná časť a v zmenenom termíne 8. decembra 2018 hlavná časť Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.

Prihlasovanie končí 21.novembra 2018 o 18:30 a štartovné na mužstvo je 50 €. Viac informácií čoskoro!

Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design