hlavicka
obsah_hore


Výsledky 6.kola tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU 2018/2019
16.10.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Tohto kola tipovacej súťaže sa zúčastnilo 32 tipujúcich. Tentokrát len s jedným väčším prekvapením pre tipujúcich.

Euroteamu proti FC Mariášu neverilo veľa tipujúcich, no tých dvanásť čo si tipli na ich víťazstvo urobilo správne (38%). Aj Piánko malo proti Paralympiacosu menšiu podporu. Tentokrát sa správne tradilo jedenásť tipujúcich (34%). Víťazstvo R-Pub Unionky s Tornádom - Carmont správne uhádli deviati účastníci tohto kola (24%).


Detroit mal zápas so Xanto teamom dobre rozohratý, čo by potešilo drvivú väčšinu tipujúcich. Nakoniec z toho bola remíza , čo uhádla štvorica Dzahoda, milan7, Kudlo a Pyto dokonca úplne presne.

* Dvojica Dzahoda a Pyto sa stali víťazmi šiesteho kola so ziskom 13 bodov (9 resp. 8 bodov správne tipy + 3 resp. 5 bodov z bonusového zápasu + 1 resp. 0 bodov extra bonus). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
Dzahoda
13
1.
Pyto
13
3.
Jarck
12
4.
Kudlo
11
4.
Tomajno
11
 
Celkové poradie 6.kola tipovačky nájdete TU

Vďaka presnému zásahu z bonusového zápasu sa na čelo celkového poradia prepracoval Pyto a Jarck so ziskom 52 bodov.

Tipovanie prekvapení ide najviac Sloslikovi, ktorý si v tomto kole pripísali ďalšie 3 body a celkovo má na svojom konte 10 bodov. Pyto je prvý aj v poradí tipujúcich presných výsledkov so ziskom 13 bodov, no len tesným náskokom.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
Jarck
52
1.
Pyto
52
3.
dallis
46
3.
Majci
46
5.
ygrek
45
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole bude bonusovým zápasom šláger II.ligy v podstate o titul jesenného majstra medzi Pivkármi a Mun futbalitom.

Obe mužstvá v doterajšom priebehu neokúsili trpkosť prehry. Pivkári dokonca ešte nestratili v šiestich stretnutiach ani bod a túto šňúru budú chcieť predĺžiť aj proti svojmu najväčšiemu konkurentovi v útoku na prvé miesto v tejto sezóne. Toto meranie síl sľubuje zaujímavú zápletku a o góly by nemusela byť núdza. Stretnutie nemá výraznejšieho favorita a skončiť môže výhrou oboch mužstiev a ani remíza by nebola prekvapením.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov!


normal

* 18.10.2018 zmena na základe opravy výsledkovspodok
c3jo design