hlavicka
obsah_hore


Výsledky 4.kola tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU 2018/2019
02.10.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Posledné kolo poznačil výpadok formulára a zrejme aj preto sa tohto kola zúčastnilo len 21 tipujúcich.

Vo štvrtom kole sa neodohralo stretnutie L-Trade - Xanto team, ktoré tak nebolo v tipovacej súťaži vyhodnotené. Naopak nedohrané stretnutie Euroteamu s Oranjes bolo vyhodnotené víťazstvom Oranjes, keďže takýto výsledok bude s najväčšou pravedpodobnosťou uznaný aj oficiálne.

Prekvapenia sa v tomto kole zrodili štyri. Tornádu-Carmont v stretnutí s BarBarom verila správne šestica ygrek, dallis, Tomajno, icko, Pyto a Majci (29%). Shadows mal dokonca proti Paralympiacosu podporu len štyroch tipujúcich dallis, jaro, 68, Sloslik (19%), ktorí si tak pripísali po bode za správny tip. Taktiež štvorica Pyto, smileone, Sloslik a KristinaR (19%) správne verila Demitrans, ktorý v poslednej minúte rozhodol o svojej výhre proti Remosu.

Zápas kola bol podľa očakávania bohatý na góly, ale víťazstvo Torra-Koliba sa dá považovať za prekvapenie, keďže väčšina tipujúcich (62%) verila Piánku.

Najúspešnejším tiujúcim štvrtého kola bol dallis , keď nesprávne tipoval len víťaza jediného stretnutia. Získal až 15 bodov (9 bodov správne tipy + 3 bodov z bonusového zápasu + 3 bodov extra bonus). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
15
2.
Majci
12
3.
carlos
9
3.
Tomajno
9
3.
Pyto
9
 
Celkové poradie 4.kola tipovačky nájdete TU

Práve dallis sa prebojoval aj na čelo celkového poradia so štvorbodovým náskokom, keď celkovo pozbieral 36 bodov.

V tipovaní prekvapení sa najviac darí Sloslikovi, keď ich uhádol už 6 a v poradí zbierania bodov z bonusových zápasov vedie jaro so ziskom 9 bodov.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
36
2.
kamil04
32
2.
Pyto
32
4.
jaro
31
4.
Jarck
31
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole bude bonusovým zápasom šláger kola medzi Oranjes a Remosom.

Aj keď hrá Oranjes vo veľkej forme a strieľa množstvo gólov, práve Remos by sa mohol pokúsiť zastaviť rozbehnutého súpera. Gólov teda zrejme padne dosť, ale či zvíťazí favorizovaný Oranjes uvidíme až v sobotu.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov!


normal


spodok
c3jo design