hlavicka
obsah_hore


Oranjes svoje stretnutie nedohralo
30.09.2018 (Juraj Plesník)
 
Aj poslednú sobotu sa odohrali stretnutia ligy malého futbalu vo Zvolene.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Rozbehnutý Detroit mal stretnutie s FC Mariášom plne pod kontrolou a víťazstvo v závere stretnutia už len upravil svojím druhým gólom Ján Vaculčiak (Detroit). Remos aj proti Demitrans doťahoval náskok súpera. Aj tentokrát sa mu podarilo vyrovnať, no v poslednej minúte stretnutia, keď už to vyzeralo na deľbu bodov, sa presadil Jozef Malatinec (Demitrans) a zabezpečil cenné vížazstvo pre nováčika v najvyššej lige. Oranjes aj v tomto kole valcoval svojho súpera. Tentokrát si to odniesol Euroteam, ktorý sa na stretnutie nezišiel v ideálnom počte a do polčasu prehrával už o šesť gólov. Po zranení trojice hráčov Euroteamu však bolo stretnutie v 40.minúte predčasne ukončené a výsledok tak musí ešte potvrdiť riadiaci orgán súťaže na svojom zasadnutí. Ďalšie stretnutie L-Trade so Xanto teamom bolo odložené.

Ligová tabuľka je pre odložené stretnutia značne neúplná a keďže zatiaľ nebolo ani vyhodnotené stretnutie Oranjes, vyskočil na jej čelo Detroit.

Neúplnú tabuľku strelcov vedie zatiaľ Ľubomír Vrana (Remos) so siedmimi gólmi.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Mun futbalito pokračuje na víťaznej vlne a hneď v úvode druhého polčasu si zabezpečilo proti Stars konfortný náskok, ktorý už nepustilo. Lokomotyv´99 hral s Alcolégiou vyrovnanú partiu, no stretnutiu chýbali góly. Tie začali padať až od 30. minúty, ale len do bránky Lokomotyv´99. Alcolégia si tak v závere stretnutia vybojovala druhé víťazstvo v rade. Pivkári vstúpili do novej sezóny vo veľkom štýle. Najmä vďaka trojici Viktor Gažo, Peter Kolárik a Lukáš Mojžita (všetci Pivkári) totálne rozobrali R-Pub Unionku, keď prvý dvaja menovaní strelili po tri góly a Lukáš Mojžita (Pivkári) dokonca štyri. Tornádo - Carmont viedlo nad BarBarom už o tri góly, no BarBar v priebehu troch minút znížil na rozdiel jedného a začala sa črtať dráma. Tú však zažehnal svojím druhým gólom v stretnutí Patrik Nagy (Tornádo - Carmont) a Tornádo - Carmont tak bodovalo naplno.

Neporazená dvojica Pivkári a Mun futbalito sa svojim prenasledovateľom vzdialila už na rozdiel šiestich bodov. BarBar stále čaká na prvé body v sezóne.

Viktor Gažo a Peter Kolárik (obaja Pivkári) zveľadili svoje postavenie na čele tabuľky strelcov s deviatimi gólmi a na tretie miesto sa prepracoval ich spluhráč Lukáš Mojžita (Pivkári) so siedmimi presnými zásahmi.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Najnižšia súťaž sa opäť vrátila k svojej vyrovnanosti, o čom svedčia aj výsledky tohto kola. Falcon´s podľahli nováčikovi Fine po tuhom boji a v dramatickom stretnutí vybojovalo Torro-Koliba všetky tri body zo súboja s Piánkom. Legionári síce prehrávali s Autotechnou Stars rýchlym gólom Martina Jaďuďa (Autotechna Stars), ale v ďalšom priebehu stretnutia prevzdali iniciatívu a zvíťazili. Aj v tomto kole sa dvoma gólmi presadil Ján Bohinský (Legionári). V poslednom stretnutí sa Paralympiacos síce dostal do polčasu do tesného vedenia, ale v druhom dejstve Shadows zabojoval a tromi gólmi stretnutie otočil.

Na čele ligovej tabuľky je Torro-Koliba, Shadows a Piánko, pričom prvé dve menované mužstvá majú o stretnutie menej. Falcon´s a Autotechna Stars sú na chvoste a na prvé body si namusia ešte počkať.

Radoslav Labaj z Fine je naďalej na čele tabuľky strelcov najnižšej súťaže, keď si svoj gólový účet rozšírili v tomto kole o jeden presný zásah.

Foto zo stretnutia Remos - Demitrans (Miloš Masarik)
Foto zo stretnutia Remos - Demitrans (Miloš Masarik)
 

Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Ďalšie stretnutia SCHALLER FACILITY LIMFU sú naplánované na sobotu 6. októbra 2018.

 I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 5.kolo  
09:00 FC Mariáš - Xanto team
09:00 Oranjes - Remos
10:00 L-Trade - Euroteam
10:00 Demitrans - Detroit

 II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 5.kolo
08:00 Alcolégia - Mun futbalito
11:00 Pivkári - Tornádo - Carmont
12:00 BarBar - Lokomotyv ´99
13:00 Stars - R-Pub Unionka

 III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 5.kolo  
08:00 Paralympiacos - Falcon´s
11:00 Fine - Autotechna Stars
12:00 Legionári - Torro - Koliba
13:00 Piánko - Shadows

Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design