hlavicka
obsah_hore


Zvolenský jarmok zrejme poznačil účasť
23.09.2018 (Juraj Plesník)
 
Súťaž pokračovala aj počas jarmočného víkendu, čo zrejme poznačilo účasť niektorých mužstiev.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Hneď v úvodnom stretnutí nastúpil Xanto team bez striedajúceho hráča a až do záveru prvého polčasu hral s favorizovaným Oranjes vyrovnanú partiu. V druhom dejstve však už Oranjes dominoval a svojho súpera prevalcoval aj vďaka piatim gólom Jána Kouřila (Oranjes). Na druhom ihrisku sa však odohrával oveľa dramatickejší súboj. Euroteam sa už v 10. minúte dostal do trojgólového vedenia a svoj náskok proti Remosu počas stretnutia udržiaval. Ten však v poslednej desaťminútovke tromi gólmi stiahol náskok a vybojoval aspoň bod za remízu. V ďalšom zaujímavom stretnutí sa stretli Demitrans s FC Mariášom. Krupinčania sa v nervóznom dueli trikrát dostali do vedenia, ale FC Mariáš vždy vyrovnal. O konečnej deľbe bodov rozhodol Róbert Slatinský (FC Mariáš) v posledných minútach stretnutia. Ani majstrovský L-Trade sa nezišiel proti Detroitu v ideálnej zostave, no aj napriek tomu sa dokázal ujať dvojgólového vedenia. Detroit však ešte do polčasového hvizdu vyrovnal a v úvode druhého toho druhého svoj obrat dokonal. Skutočná dráma sa odohrala až v poslednej päťminútovke, ktorej predchádzalo vylúčenie gólmana Lukáša Högera (L-Trade). OSlabený L-Trade stretnutie otočil, ale v šokujúcom závere najprv Rastislav Golian (Detroit) vyrovnal a v posledných sekundách Marián Baláž (Detroit) svojim druhým gólom rozhodol o prekvapivej výhre Detroitu.

Na čelo tabuľky sa prepracoval Oranjes, keď ešte neokúsil trpkosť prehry. Druhá polovica je aj vďaka remízam z tohto kola vzácne vyrovnaná.

Strelec kola Ján Kouřil (Oranjes) sa dostal vďaka piatim gólmi na prvé miesto tabuľky strelcov.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Úvodné stretnutie hracieho dňa ešte ani poriadne nezačalo a Lokomotyv ´99 sa dostal nečakane gólom Martina Nôtu (Lokomotyv ´99) do vedenia. Mun futbalito však zabralo a ešte do polčasu výsledok otočilo a keďže v druhom polčase už góly nepadli víťazstvo si ustrážilo. BarBar sa musel taktiež vysporiadať s prázdnou striedačkou, čo R-Pub Unionka využila a po hetriku Petra Sotáka (R-Pub Unionke) zvíťazila. V šlágri kola čelil Stars Pivkárom, no už v 3.minúte prehrával po góle Viktora Gaža (Pivkári). Ďalšie góly začali padať až v druhom polčase a aj keď Rastislav Boďa (Stars) hneď v jeho úvode vyrovnal, na body to nakoniec nestačilo. Peter Kolárik (Pivkári) dvomi gólmi a Viktora Gažo (Pivkári) svojím druhým gólom v stretnutí rozhodli o víťazstve Pivkárov. V poslednom stretnutím si prvé víťazstvo v sezóne pripísala Alcolégia, ktorá zdolala Tornádo - Carmont.

Po treťom kole je na prvom mieste dvojica neporazených Pivkári a Mun futbalito. Alcolégia sa po víťazstve odlepila od dna, no BarBar na ňom ešte zostáva.

Aj vďaka gólom Viktora Gaža a Petra KolárikaPivkári doposiaľ nezdolaní a obaja sú so šiestimi gólmi na čele tabuľky strelcov.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Falcon´s ani Legionári nemali počas vzájomného merania síl nikoho na prestriedanie a Falcon´s nastúpili dokonca o jedného hráča v poli menej. Legionári to využili na zisk prvého víťazstva o ktoré sa postarali svojimi gólmi najmä Ján Bohinský a Štefan Orosz (obaja Legionári). V stretnutí Piánka s Autotechnou Stars to dlho vyzeralo, že rozhodne jediný gól Piánka ešte z prvého polčasu. Autotechna Stars vyrovnala, no Piánko sa dokázalo zmobilizovať a v závere stretnutia rozhodnúť o troch bodoch. Posledné stretnutie odohrali medzi sebou nováčikovia Paralympiacos a Fine. Hriňovčania boli ďalším z mužstiev, ktoré odohralo stretnutie bez striedajúceho hráča. Svojho súpera dorazili až v druhom polčase. Duel Shadows s Torrom-Koliba bol doložený.

Piánko využilo neodohratie stretnutia svojich konkuentov a osamostatnilo sa na čele treťoligovej tabuľky. Bez bodu sú zatiaľ Falcon´s a Autotechna Stars.

Strelecky sa toto kolo nikto neutrhol a tak zostáva na prvej priečke Radoslav Labaj z Fine so štyrmi gólmi.

Foto zo zápasu Stars - Pivkári (Miloš Masarik)
Foto zo zápasu Stars - Pivkári (Miloš Masarik)
 

Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Ďalšie stretnutia SCHALLER FACILITY LIMFU sú naplánované na sobotu 29. septembra 2018.

 I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 4.kolo  
09:00 L-Trade - Xanto team
09:00 Detroit - FC Mariáš
10:00 Euroteam - Oranjes
10:00 Remos - Demitrans

 II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 4.kolo
08:00 Mun futbalito - Stars
11:00 Lokomotyv ´99 - Alcolégia
12:00 R-Pub Unionka - Pivkári
13:00 Tornádo - Carmont - BarBar

 III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 4.kolo  
08:00 Falcon´s - Fine
11:00 Torro - Koliba - Piánko
12:00 Legionári - Autotechna Stars
13:00 Shadows - Paralympiacos

Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design