hlavicka
obsah_hore


Výsledky 1.kola tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU 2018/2019
11.09.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Tipovacia súťaž odštartovala s úvodnými stretnutiami nového ročníka 2018/2019. Prvého kola sa zúčastnilo 31 tipujúcich, ktorý aj tento rok zabojujú o celkový triumf.

Úvodné kolo nedopadlo podľa očakávaní zúčastnených tipujúcich a zaznamenali sme až päť prekvapení na úkor favorizovaných mužstiev. Výhru Torra - Koliba nad Autotechnou Stars správne uhádlo deväť tipujúcich (29%) a výhru Detroitu nad Remosom osem tipujúcich (26%), no a siedmi tipujúci verili Pivkárom v zápase s Alcolégiou (23%). Nasledujúce výsledky však zaskočili takmer všetkých. Stars v úvodnom stretnutí proti BarBaru verili len carlos a 68 (6%) a na remízu Oranjes s FC Mariáš si netrúfal žiadny z tipujúcich (0%).

Prognóza na zápas kola bola správna len s opačným skóre. V súboji Lokomotyvu ´99 s Tornádom - Camont padlo minimum gólov s trojbodovým rezultátom pre Lokomotyv ´99. Správny tip na presný výsledok sme tentokrát nezaznamenali, aj keď sa našlo viacero tipujúcich, ktorý boli k presnému zásahu blízko.

Víťazmi prvého kola sa stala trojica Beekay, Pyto a Sloslik keď zaznamenali po 8 bodov (6 resp. 5 bodov správne tipy + 2 resp. 3 body z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
beekay
8
1.
Pyto
8
1.
Sloslik
8
4.
carlos
7
4.
DOMS
7
 
Celkové poradie 1.kola tipovačky nájdete TU

Tri prekvapenia tohto kola uhádol carlos (3 body) a najviac bodov z bonusového zápasu získali Kudlo a Pyto (3 body)

V ďalšom kole budú mať tipujúci možnosť tipovať presný výsledok stretnutia Oranjes s Detroitom.

Detroit vstúpil do sezóny vo veľkom štýle a proti Oranjes sa bude chcieť presadiť, tak ako sa mu to podarilo neraz aj v predchádzajúcich sezónach. Oranjes sa bud chcieť otriasť z nečakaného zaváhania v prvom kole a tak vzájomná konfrontácia sľubuje dramatické stretnutie s množstvom gólov.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov v sobotňajších zápasoch SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu vo Zvolene!


normal


spodok
c3jo design