hlavicka
obsah_hore


Tipovacia súťaž zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen v sezóne 2018/2019
03.09.2018 (Juraj Plesník)
 
S novou sezónu začína aj tipovacia súťaž zápasov SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu.
 
Účasť v tipovacej súťaži
Do tipovacej súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek, kto sa zaregistruje na stránke tipovačky. Účasť je ZADARMO a pre najlepších budú pripravené pekné ceny.

Vždy najneskôr do 8:00 v deň stretnutí môžete posielať svoje tipy pomocou pripraveného formulára, ktorý vám pri zadaní emailovej adresy zašle potvrdzujúci prehľad.

Prehľad najsledujúceho kola
Tak ako aj v predchádzajúcich ročníkoch aj tentokrát bude každý piatok pripravený prehľad nasledujúceho kola, v ktorom si zhrnieme koho favorizujú ostatní tipujúci.

Počas celého týždňa máte možnosť zahlasovať v ankete za zápas kola, ktorý bude následne nasadený do tipovačky ako bonusový zápas v ktorom budete mať možnosť tipovať presný výsledok.

Vyhodnotenie a otvorenie ďalšieho kola
Vyhodnotenie každého kola bude pripravené do utoroka, kedy najneskôr bude pripravená ponuka ďalšieho kola.

Kategórie a ceny pre najlepších
Okrem hlavnej kategórie najlepšieho tipéra zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU v sezóne 2018/2019 majú tipujúci šancu zabojovať aj v podkategóriách najlepšieho tipéra prekvapení, alebo najlepšieho tipéra bonusových zápasov.

Cenou pre víťaza tipovacej súťaže bude poukaz na štartovné pre jedného hráča na nasledujúcu sezónu. Najlepšia trojica získa pamätné trofeje a pre víťazov podkategórií budú pripravené vecné ceny.

Ostatné dôležité informácie o tipovačke nájdete v sekcii Tipovačka/Podmienky.

Tipovačka je už pripravená na tomto ODKAZE s ponukou zápasov 1.kola SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018/2019 a preto neváhajte a nezabudnite tipovať!


spodok
c3jo design