hlavicka
obsah_hore


Výsledky 15.kola tipovačky
30.05.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Predposledné kolo s účasťou 31 tipujúcich.

Tentokrát sme zazanemanli len štyri výsledky, ktoré z pohľadu tipujúcich môžeme označiť za prekvapivé. O výhre Tornáda nad Pivkármi nepochybovalo desať tipujúcich (32%) a Munaru United s Demitrans verila pätica beekay,Andrees,WR10,68 a Dh29 (16%). Najviac však prekvapila remíza Shadows s Autotechnou Stars, ktorú správne tipoval jedine Osto (3%).

Zápasy kola sú v posledných kolách plné prekvapení a bolo tomu tak aj tentokrát. Výhru Oranjes nad L-Trade tipovali len desiati z účastníkov tohto kola (32%), no tentokrát sa presný výsledok podaril trafiť až dvom dallisovi a 68.

V tomto kole zvíťazil vďaka presnému zásahu dallis, ktorý získal 12 bodov (7 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
12
2.
68
11
3.
beekay
10
4.
ygrek
9
4.
Kudlo
9
 
Celkové poradie 15.kola tipovačky nájdete TU

Dallis (111 bodov) zdvojnásobil svoj náskok pred Jarckom (102 bodov) a výrazne sa tak priblížil ku konečnému prvému miesto. Na treťom mieste je WR10 (98 bodov), no len s minimálnym náskokom pred ďalšími prenasledovateľmi.

Ani Andreesovi (31 bodov) už zrejme neújde titul kráľa prekvapení a lídera celkového poradia Dallisa (25 bodov) vystrelilo toto kolo aj do čela tipovania bonusových zápasov

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
111
2.
Jarck
102
3.
WR10
98
4.
vigi28
97
4.
icko
97
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

Na záver tipovacej súťaže si nemôžeme ako bonusový zápas priať lepší súboj ako o majstrovský titul, v ktorom sa stretne L-Trade s Remosom.

V opatrnom zápase zrejme veľa gólov nepadne a tak o víťazovi rozhodnú maličkosti. Udrží L-Trade neporaziteľnosť s Remosom aj v treťom vzájomnom meraní síl? Alebo Remos zabojuje a okrem víťazstva získa aj majstrovský titul? Nechajme sa prekvapiť!

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov v sobotňajších zápasoch SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu vo Zvolene!


normal


spodok
c3jo design