hlavicka
obsah_hore


Prehľad: V III.lige isté len prvé miesto
28.05.2018 (Juraj Plesník)
 
V najnižšej súťaži poznáme s istotou len jej víťaza. O ostatných priečkach sa rozhodne až v poslednom kole v sobotu.
 

Tretia liga pokračuje po skončení základnej časti vloženým kolom nadstavbovej časti, ktorej formát bol určený ešte na začiatku sezóny. Už istí víťaz Stars sa stretne s Piánkom, ktoré na diľku bude bojovať so Shadows, ktorý sa stretne s Autotechnou Stars.

Súboj o druhé miesto

O konečnú druhú priečku zabojujú ešte Piánko a Shadows. Piánko je na tom v tabuľke lepšie a keďže má so Shadows aj lepšie vzájomné zápasy stačí mu aj bod za remízu. Po prípadnom zaváhaní Shadows však už bude o druhej priečke pre Piánko rozhodnuté a posledný zápas sezóny sa môže kľudne odohrať v exhibičnom duchu.

V druhej polovici je o čo hrať

Aj keď sa môže zdať, že v druhej polovici tabuľky už nemôže ísť o nič opak môže byť pravdou. Na štvrtú priečku aktuálne patriacu Autotechne Stars totiž poškuľuje Torro-Koliba a pri prípadnej rovnosti bodov po poslednom kole ju vďaka lepším vzájomným zápasom so svojím konkurentom aj získa. Torro-Koliba sa však v prípade, že svoj posledný zápas proti Falcon´s nezvládne a prehrá o dva a viac gólov, prepadne až na poslednú priečku.spodok
c3jo design