hlavicka
obsah_hore


Ešte nie je dobojované, o majstrovskom titule sa rozhodne až v poslednom kole
27.05.2018 (Juraj Plesník)
 
Po sobotňajších zápasoch ligy malého futbalu je zrejmé, že o majstrovi v sezóne 2017/2018 zvolenskho malého futbalu sa rozhodne až v poslednom kole v priamom súboji dvoch najväčších ašpirantov.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

L-Trade mohol s predstihom potvrdiť zisk titulu, ale proti boli futbalisti Oranjes, ktorí zvíťazili najtesnejším rozdielom. Remos ťahal proti Euroteamu počas celého zápasu za kratší koniec, ale gólom v posledných minútach rozhodol o svojom víťazstve a zostáva tak v hre o majstrovský titul. Tromi gólmi sa za Remos zaskvel Ľubomír Vrana. BarBar proti Detroitu prvý polčas statočne bojoval, ale nakoniec aj vďaka hetriku Martina Melicha jednoznačne podľahol a z najvyššej súťaže zostupuje. Ani FC Mariáš tentokrát nestačil na svojho súpera a so Xanto teamom prehral rozdielom triedy.

Remos sa vďaka vydretému víťazstvu dostal k L-Trade na rozdiel troch bodov a o majstrovi tak rozhodne až posledný vzájomný zápas. je ešte teoreticky stále v hre o titul. Oranjes vďaka dobrým výkonom z posledných kôl stále bojuje o titul vicemajstra. O konečnom piatom mieste sa rozhodne medzi Xanto teamom a Detroitom taktiež v ich vzájomnom meraní síl. FC Mariášom už s istotou zachranený a na poslednej priečke sa aj na konci sezóny umiestni BarBar.

Náskok Lukáša Roziaka (Remos) v tabuľke strelcov je stále veľký a v poslenom kole by sa musel niekto poriadne strelecky utrhnúť aby ho predbehol. V minulosti sme však už niečo podobné zaznamenali a tak si na definitúvu počkáme až do soboty.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Demitrans prišiel o neporaziteľnosť, keď mal síce hru pod kontrolou, ale Munaru United sa v druhom polčase strelecky darilo viac a tak prekvapivo zvíťazil a definitívne si potvrdil aj bronzovú priečku. Lokomotýv 99 nestačil na Alcolégiu za ktorú si hetrik pripísal Martin Fašang a Pivkári podľahli dobre hrajúcemu Tornádu. Po vyrovnanom polčase nakoniec R-Pub Unionka zdolala posledných Legionárov o tri góly.

Poradie na prvých piatich miestach sa už po poslednom kole nezmení. Demitrans víťazom druhej ligy pred Alcolégiou, Munarom United, Lokomotývom 99 a Tornádom. Na šiestom mieste je R-Pub Unionka, no ešte sa oň pobije s Pivkármi na diaľku v poslednom kole. Legionári na chvoste bez výhry v celej sezóne.

Aj najlepší kanonier druhej ligy je už takmer istý. Peter Guglava (Munaro United) zaznamenal celkovo už dvadsaťjeden presných zásahov a je veľmi získo k zisku prvenstva.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Piánko natiahlo svoju nepriestrelnosť najmä vďaka výbornému výkonu brankára Martina Barinku a víťazstvo proti Falcon´s zabezpečila tromi gólmi mladá akvizícia Adrián Holic. Shadows si vo vyrovnanom zápase delil body s Autotechnou Stars a Stars potvrdili svoj celkový triumf v tretej lige víťazstvom nad Torrom – Koliba.

Víťazstvo a zároveň aj postup o ligu vyššie už Stars nemôže nikto zobrať. V hre je však ešte strieborná priečka na ktorej zatiaľ figuruje Piánko pred Shadows. Autotechna Stars ešte zabojuje o potvrdenie štvrtej priečky, ktorú potrebuje ustrážiť pred predposledným Torro-Koliba. Falcon´s sa pokúsi ešte zabojovať a prenechať poslednú priečku Torru-Koliba, ktoré však musí zdolať vo vzájomnom zápase minimálne o dva góly.

Tretia liga má v tabuľke strelcov taktiež dlhodobého lídra. Ondrej Ištván (Stars) je veľmi blízko keď doteraz zanamenal celkovo šestnásť gólov.


Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Posledné zápasy SCHALLER FACILITY LIMFU sú naplánované na sobotu 02. júna 2018.

 I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 17.kolo  
09:00 FC Mariáš - BarBar
09:00 Xanto team - Detroit
10:00 Oranjes - Euroteam
10:00 L-Trade - Remos

 II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 17.kolo
11:00 Pivkári - Legionári
11:00 Tornádo - R-Pub Unionka
12:00 Munaro United - Lokomotýv 99
12:00 Demitrans - Alcolégia

 III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 16.kolo  
08:00 Torro - Koliba - Falcon´s
08:00 Shadows - Autotechna Stars
13:00 Stars - Piánko

Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design