hlavicka
obsah_hore


Výsledky 14.kola tipovačky
22.05.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Do tipovania sa v poslednom kole zapojilo 32 tipujúcich a opäť neverili vlastným očiam.

Až sedem zápasov skončilo úplne opačne ako predpokladala väčšina tipujúcich. Na víťzastvo Oranjes s Remosom si vsadilo 12 tipujúcich (38%) a vo výhru Alcolégie s Munarom United verilo 10 tipujúcich (31%). Pivkárom proti R-Pub Unionke a FC Mariášu proti Detroitu verilo zhodne 9 tipujúcich (28%). BarBar síce prekvapil Xanto team ale nie štvoricu milan7, Andrees, usho, 68 (13%). Taktiež štyrom tipuúcim vyšiel tip na víťazstvo Torra-Koliba proti Autotechne Stars. Bod za správny tip si pripísali Andrees, DOMS, jetpack, Miki (13%).

Zápas kola opäť priniesol prekvapenie, ale výhru. Výhru Piánka so Shadows uhádlo síce šesť tipujúcich, no ani jednému sa nepodarilo uhádnuť presný výsledok.

V tomto kole zvíťazil usho a 68, keď získal po 8 bodov (8 bodov správne tipy + 0 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
usho
8
1.
68
8
3.
vigi28
7
3.
Dzahoda
7
3.
Andrees
7
 
Celkové poradie 14.kola tipovačky nájdete TU

Na čele celkového poradia bez výraznejších zmien, vedie dallis (99 bodov) pred Jarckom (94 bodov) a WR10 (91 bodov).

V tipovaní prekvapení opäť raz hviezdil Andrees (28 bodov), keď uhádol všetky prekvapenia tohto kola. V tipovaní bonusových zápasov sa na čelo dostal Dzahoda (21 bodov)

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
99
2.
Jarck
94
3.
WR10
91
4.
vigi28
89
4.
icko
89
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V predposlednom kole tipovačky ste vybrali ako zápas kola šláger I.ligy medzi Oranjes a L-Trade.

L-Trade má majstrovský titul na dosah, no aj Oranjes je v hre o titul vicemajstra. Oba vzájomné zápasy skončili tesnou výhrou L-Trade, ale to či zdolajú svojho súpera aj do tretice je otázne. Posledný krok totiž býva najťažší a tento duel je bez favorita.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov v sobotňajších zápasoch SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu vo Zvolene!


normal


spodok
c3jo design