hlavicka
obsah_hore


Výsledky 13.kola tipovačky
15.05.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Tentokárt sa do tipovania zapojilo 33 tipujúcich.

Niektoré zápasy prieniesli až vzácne vyrovnané rozloženie síl zo strany tipujúcich a preto víťazstvo jedného či druhého mužstva nebolo žiadnym prekvapením. Kolo bez prekvapení to však nebolo a tentokrát sa o ne postarali najmä remízové duely. Predsa len sme zaznamenali aj prekvapivú výhru z pohľadu tipujúcich a to výhru Torra-Koliba nad Falcon´s (27%). Vráťme sa však k remízovým prekvapeniam. Remízu Piánka s Autotechnou Stars uhádli len Tomajno, DOMS, dominod (9%) a remízu kráľa remíz v posledných týždňoch Lokomotývu 99 s Munarom United správne odhadla dokonca len dvojica Boro13 a opäť aj Tomajno (6%).

V zápase kola verila väčšina tipujúcich Remosu a tak tipujúich výhra L-Trade príliš nepotešila, keď sa správne trafili len deviati (27%), no ani jednému z nich sa tentokrát presný výsledok nepodarilo uhádnuť.

V tomto kole sa najviac adrilo jetpackovi, keď získal 10 bodov (7 bodov správne tipy + 3 body z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
jetpack
10
2.
Dh29
9
3.
ygrek
8
3.
stefanl
8
3.
Kamco
8
 
Celkové poradie 13.kola tipovačky nájdete TU

V celkové poradie na ďaleje vedie dallis (94 bodov) pred Jarckom (90 bodov) a na treťom mieste je aj po tomto kole WR10 (87 bodov). ďalšie poradie je už vzácne vyrovnané keď tipujúcich na 5. a 24.mieste delí len 10 bodov.

V tipovaní prekvapení je na čele Andrees (21 bodov) a v tipovaní bonusových zápasov veie dvojica dallis a Pyto (obaja 20 bodov).

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
94
2.
Jarck
90
3.
WR10
87
4.
icko
85
5.
vigi28
82
5.
jaro
82
5.
brco007
82
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole tipovačky ste nemali možnosť vyberať zápas kola pomocou ankety, ale duel Shadows s Piánkom sľubuje zaujímavé futbalové divadlo.

V tejto sezóne sa mužstvá stretli už dvakrát a jedenkrát si body podelili a v druhom prípade si Shadows pripísal tesnú výhru o jeden gól. Podarí sa Piánku zvíťaziť tentokrát a vrátiť sa do hry o treťoligový titul? Alebo Shadows nadviažu na svoju víťaznú vlnu a definitívne si po tomto kole zabezpečia minimálne striebornú priečku?

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov v sobotňajších zápasoch SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu vo Zvolene!


normal


spodok
c3jo design