hlavicka
obsah_hore


Výsledky 12.kola tipovačky
08.05.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Posledného kola tipovačky sa zúčastnilo 30 tipujúcich a poriadne sa nazískané body nadreli.

Toto kolo by sa dalo nazvať totiž aj povstaním outsiderov, pretože mužstvá, ktorým takmer nikto neveril ukázali na ihrisku, že aj malý futbal vie byť nevyspytateľný. V dôležitom zápase nebol L-Trade proti Oranjes s pohľadu tipujúcich favoritom, pretože jeho víťazstvo tipovala menej ako polovica účastníkov tohto kola, presnejšie 11 tipujúcich (37%). Ani Euroteam nemal väčšinovú podporu a predsa Xanto team porazil, čo očakávalo 9 tipujúcich (30%). Zaváhanie Stars proti Autotechne Stars správne odhadlo 7 tipujúcich (23%). V ďalších zápasoch už išlo o väčšie prekvapenia. Výhru Tornáda nad R-Pub Unionkou správne predpokladali len syko, Andrees, smileone a 68 (13%) a ďalšia štvorica vigi28, jaro, korpy77 a opäť aj Andrees očakávala že Piánko nebude stačiť na Torro-Koliba (13%). Len tipujúci 68 a Andrees skúsila veriť FC Mariášu proti Detroitu (7%) a prekvapivú remízu Legionárov s Lokomotývom 99 si tipli Osto a RB (7%).

Zápas kola nemal pred zápasom favorita, ale Munaro United malo proti Alcolégii zápas podkontrolou a nakoniec aj zvíťazilo. Presný výsledok tentokrát uhádaol Dh29.

Snáď po prvýkrát v histórii tipovačky sa oplatilo tipovať úplne opačne ako zvyšok účastníkov. Presvedčil sa o tom Andrees, ktorý spoločne s 68 zvíťazili v tomto kole so ziskom 9 bodov (6 body správne tipy + 2 body z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
Andrees
8
1.
68
8
3.
sojovic
7
3.
DOMS
7
3.
WR10
7
 
Celkové poradie 12.kola tipovačky nájdete TU

V celkovom poradí na vedúcich pozíciach bez zmeny. Vedie dallis (87 bodov) pred Jarckom (84 bodov), na tretie miesto sa posunul WR10 (80 bodov) , no len s tesným náskokom jediného bodu.

V podkategóriách zahviezdil v tipovaní prekvapení Andreesovi (19 bodov), ktorého taktika tentokrát bola viac ako úspešná. V zbieraní bodov z bonusových zápasov je situácia zaujímavejšia a k dallisovi (19 bodov) sa pridal Pyto (19 bodov).

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
87
2.
Jarck
84
3.
WR10
80
4.
icko
79
5.
vigi28
77
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole tipovačky bude bonusovým zápasom zápas kola mužstiev bojujúcich o titul Remosu s L-Trade.

Od tohto zápsu môžeme očakávať vyrovnanú partiu a nejaké strelecké hody sa neočakávajú. Zápas nemá favorita a nebolo by tak prekvapením ak by sa zopakovala remíza z jesennej časti tejto sezóny.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov v sobotňajších zápasoch SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu vo Zvolene!


normal


spodok
c3jo design