hlavicka
obsah_hore


Výsledky 11.kola tipovačky
03.05.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Tohto kola tipovačky sa zúčastnilo 31 tipujúcich.

Takmer polovica zápasov skončila z pohľadu tipujúcich prekvapením. Falcon´s stačil na zdolenie Autotechny Stars jediný gól a zaznamenali tak plný bodový zisk, čo správne uhádli ygrek, vigi28, carlos, jaro, stefanl a 68 (20%). Ďalšie tri prekvapenia boli remízové výsledky. Kým remízu Stars s Piánkom očakávala trojica Dzahoda, icko a jetpack (10%) a remízu Lokomotývu 99 s Tornádom aspoň dvojica syko a sojovic (7%), prekvapivú remízu Xanto teamu s FC Mariáš neuhádol nikto (0%).

Prekvapením sa skončil aj zápas kola, ktorý zvládol lepšie Oranjes, keď porazil Remos o jediný gól. Víťaza správne tipovali len icko a Majci (7%), takže aj výsledok tohto zápasu bol prekvapením kola.

Víťazom kola sa stal jaro so ziskom 9 bodov (6 body správne tipy + 3 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus). Ďalších 14 tipujúcich zaznamenalo zhodne po 7 bodov.

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
jaro
9
2.
ygrek
7
2.
vigi28
7
2.
kamil04
7
2.
Osto
7
 
Celkové poradie 11.kola tipovačky nájdete TU

V celkom poradí dallis so ziskom 83 bodov stratil jeden bod zo svojho náskoku pred Jarckom, ktorý získal 79 bodov. Na treťom mieste sa udržal icko.

V podkategóriách sa najviac darí zastiaľ Andreesovi v tipovaní prekvapení a dallisovi v zbieraní bodov z bonusových zápasov.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
83
2.
Jarck
79
3.
icko
75
4.
WR10
73
4.
vigi28
73
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole ste si zvolili ako zápas kola a teda aj bonusový zápas tipovačky súboj Munaro United s Alcolégiou .

Obe mužstvá vstúpili do jarnej časti výborne a v štyroch kolách neutrpeli trpkosť prehry. Meernym favoritom bude Alcolégia, ale určite sa bude na čo pozerať a o body sa zvedie tvrdý boj.


normal


spodok
c3jo design