hlavicka
obsah_hore


Výsledky 10.kola tipovačky
25.04.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Do tipovačky sa posledný týždň zapojilo 31 tipujúcich, ktorí sa snažili odhadnúť výsledky sobotňajších zápasov.

Štyri zápasy však skončili úplne inak ako sa očakával. Na výhru Autotechny Stars v zápase so Shadows si stavila len štvorica beekay, korpy77, usho, brco007 (13%). Prekvapivú výhru FC Mariášu nad Euroteamu správne tipoval len Kudlo (3%), no a remíza v zápase Demitrans s Lokomotývom 99 a taktiež aj výhra Xanto teamu nad L-Trade zaskočili úplne všetkých, keď na takéto výsledky neposlal svoje tipy žiadny z tipujúcich (0%).

Zápas kola bol podľa predpokladov bohatý na góly a väčšina tipujúcich správne odhadla, že to bude jednoznačná záležitosť Remosu, ktorý naozaj nedal Detroitu žiadnu šancu. Presný výsledok a 5 bodov do celkového poradia zaznamenal Dh29.

Práve vďaka tomuto presnému zásahau sa Dh29 stal víťazom desiateho kola tipovačky so ziskom 10 bodov (5 body správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
Dh29
10
2.
brco007
9
3.
Kudlo
8
3.
Osto
8
3.
beekay
8
 
Celkové poradie 10.kola tipovačky nájdete TU

V celkom poradí bez výraznejšej zmeny. Vedie dallis so ziskom 77 bodov pred Jarckom, ktorý nazbieral 72 bodov. Na tretie miesto sa posunul icko, ktorý stráca ďalšie štyri body.

V podkategóriách bez zmeny na čele celkového poradia.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
77
2.
Jarck
72
3.
icko
68
4.
Pyto
67
4.
WR10
67
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole ste si zvolili ako zápas kola a teda aj bonusový zápas tipovačky súboj Oranjes s Remosom.

Remos sa vďaka zaváhaniu svojho najväčšieho konkurenta dostal na čelo prvoligovej tabuľky. Oranjes sa držia neohrozene na treťej priečke. Zápas sľubuje ofenzívne divadlo s množstvom pekných akcií a gólov, ale to či sa Remosu podarí napodobniť výkon z jesene, keď svojho súpera zdolal je otázne. Ako vidíte výsledok tohto zápasu vy? Nezabudnite tipovať!


normal


spodok
c3jo design