hlavicka
obsah_hore


Športové podujatie s medzinárodnou účasťou vo Zvolene
24.04.2018 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
Nadšenci malého futbalu pripravili pre svojich priaznivcov a všetkých zvolenčanov, ktorí chcú stráviť príjemné a športové strávenie 1.mája, na zvolenské ale aj celoslovenské pomery výnimočné podujatie v priestoroch areálu štadióna MFK Zvolen.
 
Pod záštitou primátorky mesta Zvolen

Pod záštitou primátorky mesta Zvolen Ing. Lenky Balkovičovej a s podporou poslanca NR SR MUDr. Jozefa Ježíka pripravili SCHALLER FACILITY liga malého futbalu v spolupráci s MFK Zvolen a z iniciatívy Jána Bosáka (BOXO Utd. 56) a spoločnosti L-Trade dva turnaje v malom futbale s množstvom sprievodných akcií určených celým rodinám.

Bohatý sprievodný program

V sprievodnom programe sa predstavia Zvolenské MažoretkyTanečná škola Zuzany Niščákovej, Ľudová hudba Jozefa Svinteka a Zvolenská kapela. Organizačný výbor vedený Jánom Račkom pripravil i atrakcie pre deti, tombolu a prezentácie kozmetiky.

Turnaj klubov L-Trade cup 2018

Na umelej tráve MFK Zvolen začne od 10:00 medzinárodný turnaj klubových mužstiev v malom futbale L-TRADE CUP, za účasti výberu Brna (víťaza Superligy ČR 2017) účastníkov EMF CHampions league 2017 Ostravského Zábřehu, Brothers Bratislava a domáceho majstra L- Trade Zvolen, majstra Slovenska v malom futbale 2016 Letky Trenčín, majstra Slovenska v malom futbale 2015 AS Guard Security Košice, Wolves Bratislava a druhého domáceho zástupcu mužstvo Oranjes. Na programe je dvadsať stretnutí a finále je naplánované na 16:00.

web stránka L-TRADE CUP 2018 s programom a propozíciami
www.ltradecup.wz.sk

Medzinárodný Boxo cup 2018

Na hlavnej ploche štadióna MFK Zvolen sa uskutoční medzinárodný turnaj reprezentačných mužstiev v malom futbale BOXO CUP za účasti Majstrov sveta v malom futbale 2017 reprezentácie Českej republiky, účastníka Majstrovstiev sveta v malom futbale 2017 reprezentácie Maďarska a dvoch výberov reprezentácie Slovenska. O 13:00 sa v prvom semifinále stretnú Slovensko 1 a Slovensko 2, o 13:50 Česká republika s Maďarskom. Stretnutie o 3.miesto je naplánované na 16:40 hodinu a finále začne o 17:35.

web stránka BOXO CUP 2018 s programom a propozíciami
www.boxocup.wz.sk

Stretnutie najvyšších predstaviteľov malého futbalu

V priebehu turnajov sa vo Zvolene uskutoční i valné zhromaždenie Slovenského zväzu malého futbalu za účasti zástupcov malých líg v rámci pôsobnosti SZMF a členov Výkonného výboru na čele s prezidentom SZMF Petrom Králikom. Pozvanie organizátorov prijal i najvyšší predstaviteľ malého futbalu vo svetovom meradle prezident Svetovej federácie malého futbalu Dr. Filip Juda.

Plagát 1.5.2018 (Miloš Masarik)
Plagát podujatia (Miloš Masarik)
 
Autor článku: Miloš Masarik
Korekcia a úpravy: Juraj Plesníkspodok
c3jo design