Zaváhanie ašpiranta na titul
23.04.2018 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)

Súťaž malého futbalu pokračovala v sobotu 21. apríla 2018 ďalším kolom.

I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

BarBar vzdoroval Oranjes iba v prvom polčase. Oranjes si však piatimi gólmi v druhom dejstve pripísal očakávané tri body, keď sa do listini strelcov zapísal aj brankár Aleš Čerhýň. Podobný vývoj malo i stretnutie vedúceho RemosuDetroitom a po výbornom výkone získal Remos trojbodové vedenie v tabuľke pred L-Trade, ktorý prekvapivo zaváhal v stretnutí so Xantom teamom. Majster neudržal najtesnejšie polčasové vedenie a v druhom dejstve už len inkasoval dva vsietil Adam Krčmárik a jeden pridal Dušan Böhm. Druhé víťazstvo zaknihoval FC Mariáš po víťazstve nad Euroteamom, keď otočil nepriaznivé skóre 0:2 po prvom polčase štyrmi presnými zásahmi v druhej časti stretnutia.

Trojica Remos sa osamostatnil na čele ligovej tabuľky. Xanto team sa dotiahol na Detroit a FC Mariáš odsunul na poslednú priečku BarBar.

Lukáš Roziak (Remos) si tentokrát gólový zápis nepripísal, no naďalej kraľuje poradiu strelcov v I.lige.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Munaro United si tesne poradilo s Pivkármi a Demitrans si s Lokomotýv 99 body delili. Alcolégia nedala šancu R-Pub UnionkeTornádo rozhodlo o víťazstve nad Legionármi už v prvom polčase.

Stred tavuľky II.ligy sa vzácne vyrovnáva. Na čele bez zmeny poradia Demitrans pred Alcolégiou a Lokomotývom 99. V druhej polovici tabuľky poskočilo Munaro United na štvrté miesto, no len tesne pred trojicou R-Pub Unionka, Pivkári, Tornádo. Legionári aj naďalej na poslednej priečke.

Peter Guglava (Munaro United) sa on jeden presný zásah dostal na čelo strelcov II.ligy.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Po remízovom polčase sa k dobrému výkonu rozohrali Stars a porazili bojovnú Torro-Kolibu. Piánko aj vďaka dvom zlepeným gólom pokoryli Falcon´sAutotechna Stars zaskočila Shadows, keď sa hetrikom zaskvel Michal Blažek .

Jediná zmena v tabuľke je posun Autotechny Stars na štvrté miesto. Mužstvá na čele opäť s miernym náskokom.

Ondrej Ištván (Stars) si toto kolo prilepšil o jeden gól a s dvanástimi záshami je na prvom mieste tabuľky strelcov III.ligy.

Foto zo zápasu Shadows - Autotechna Stars (Miloš Masarik)

Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Ďalšie zápasy SCHALLER FACILITY LIMFU sú podľa rozpisu naplánované na sobotu 28.apríla 2018.