hlavicka
obsah_hore


Výsledky 9.kola tipovačky
17.04.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Svoje tipy odoslalo tentokrát 28 tipujúcich.

Tentokrát sme zanaznamenali len dve väčšie prekvapenia na úkor favoritzovaných mužstiev. Výhru R-Pub Unionky nad Pivkármi očakávala správne pätica ygrek, carlos, jaro, Jarck, Dh29 (18%). No a FC Mariášu veril v súboji s BarBarom jedine jaro (4%)

Zápas kola priniesol očakávané víťazstvo Stars (68%) , no presný výsledok na nepodaril uhádnuť nikomu, aj keď trojica syko, stefanl, 68 bola najbližšie keď tipovali víťazstvo favorita o jediný gól.

Deviate kolo tipovačky ovládol opäť jaro, keď správne uhádol 9 z 11 výsledkov a získal spolu 11 bodov (9 bodov správne tipy + 1 body z bonusového zápasu + 1 bod extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
jaro
11
2.
dallis
10
2.
carlos
10
2.
Jarck
10
5.
syko
9
 
Celkové poradie 9.kola tipovačky nájdete TU

Na čele celkového poradia je dallis so ziskom 70 bodov a päťbodovým náskokom na víťaza predošlého ročníka Jarcka. O ďalšie dva body zaostáva Pyto.

V podkategórii uhádnutích prekvapení je na čele stále Andrees a v podkategórii tipéra bonusových zápasov sa s náskokom jedného bodu osmaostatnili Pytom s dallisom.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
dallis
70
2.
Jarck
65
3.
Pyto
63
4.
carlos
62
5.
icko
61
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V ďalšom kole budeme tipovať ako bonusový zápas súboj Remosu s Detroitom.

Remos pokračuje v zbieraní bodov, no Detroit sa pokúsi otriasť zo sobotňajšej vysokej prehry. Posledný súboj bol vzácne vyrovnaný. Dočkáme sa podobného výsledku ako na jeseň? Alebo gólovej prestrelky s prekvapím víťazom? Nezabudnite tipovať!


normal


spodok
c3jo design