hlavicka
obsah_hore


V druhej lige sa nadeľovalo
16.04.2018 (Juraj Plesník)
 
V sobotu 14. apríla 2018 sa odohralo ďalšie kolo ligy malého futbalu. Po prvýkrát si účastníci mohli vyskúšať aj originálne lopty s ktorými sa bude hrať na tohtoročných majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

O prekvapenie kola sa postarali futbalisti FC Mariáš, keď zaznamenali prvé body v sezóne po víťazstve nad BarBarom, k čomu prispel hetrikom Martin Kalný. Xanto team dlho držal s Remosom krok, no aj vďaka hetriku najlepšieho strelca ligy Lukáša Roziaka si všetky tri body pripísal favorit. Euroteamu sa darilo statočne brániť útoky L-Trade, no keďže neprekonali gólmana Lukáša Högera ani raz, tesnej prehre nezabránili. V poslednom zápase si Oranjes spravili z Detroitu trhací kalendár, keď do listiny strelcov sa zapísalo až šesť hráčov Oranjes, pričom najviac sa darilo Milanovi Sádovskému, ktorý zaznamenal hetrik.

Trojica L-Trade, Remos a Oranjes odskočila svojim súperom. FC Mariášom sa vďaka výhre priblížil BarBaru na rozdiel troch bodov a boj o záchranu bude ešte dramatický.

Lukáš Roziak (Remosu) si vďaka trom gólom z tohto kola upevnil svoje líderské postavenie v tabuľke strelcov.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Prvý zápas ešte nenaznačoval akých gólových hodov sa dočkáme. Tornádu sa nepodarilo prekonať brankára Petra Kozárika a aj vďaka dvom gólom Petra Guglavu si Munaro United pripísalo tri body. Demitrans si schuti zastrieľali a Legionárom nedali najmenšiu šancu a podobne sa darilo aj Alcolégii v súboji s Lokomotývom 99 . Pivkári nenastúpili na zápas proti R-Pub Unionke v plnom počte, čo súper využil a zaznamenal taktiež vysoké víťazstvo, keď aj v tomto zápase sme zaznamenali trojgólového strelca, ktorým bol Branislav Stankovič.

Poradie v tabuľke sa menilo, keď Alcolégia poskočila Lokomotýv 99 a dostala sa na druhé miesto. Zamotaný je stred ligovej tabuľky kde si polepšila R-Pub Unionka, ktorá je len o skóre pred Pivkármi a o jeden bod zaostáva Munaro United.

Peter Guglava (Munaro United) sa už dotiahol na Vladimíra Grajciara (Pivkári) a obaja sú s dvanástimi presnými zásahmi na čele strelcov.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Najnižšia súťaž priniesla už ako býva zvykom najdramatickejšie a najvyrovnanejšie zápasy. V zápase Falcon´s so Stars padali góly až v samotnom závere a víťazstvo si nakoniec vybojoval Stars. Autotechne Stars sa podarilo otočiť zápas s Torrom-Koliba , keď po dva góli si pripísali Peter Majerčík a Michal Blažek. Piánku sa síce podarilo dotiahnuť polčasový náskok Shadows, ale nakoniec aj tak svojmu súperovi podľahlo.

Stars zostáva na čele, no na ďalších priečkach sú odstupy minimálne. Shadows sa už dotiahlo na Piánko na rozdiel jediného bodu a rozdiel medzi štvrtým Falcon´s a posledným Torro-Koliba sú len tri body.

Predné pozície tabuľky strelcov zaznamenali jedinú výraznejšiu zmenu, keď bol Ondrejovi Ištvánovi (Stars) dodatočne priznaný gól a ocitol sa tak na čele s minimálnym náskokom pred svojimi prenasledovateľmi.


Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Ďalšie zápasy SCHALLER FACILITY LIMFU sú podľa rozpisu naplánované na sobotu 21.apríla 2018.

 I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 11.kolo  
09:00 BarBar - Oranjes
09:00 Remos - Detroit
10:00 L-Trade - Xanto team
10:00 FC Mariáš - Euroteam

 II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 11.kolo
11:00 Munaro United - Pivkári
11:00 Demitrans - Lokomotýv 99
12:00 Alcolégia - R-Pub Unionka
12:00 Tornádo - Legionári

 III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 10.kolo  
08:00 Stars - Torro - Koliba
08:00 Piánko - Falcon´s
13:00 Autotechna Stars - Shadows

Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design