hlavicka
obsah_hore


Výsledky 8.kola tipovačky
10.04.2018 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky zápasov SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Tohto kola tipovačky sa zúčastnilo 30 tipujúcich, no body sa im zbierali ťažko.

Úvodný zápas hracieho dňa medzi Falcon´s a Torro - Koliba nemal výraznejšieho favorita a tak výhra Falcon´s možno až takým prekvapením nebola. S podporou 40% ju však predsa len zaraďujem medzi prekvapenia, keď správne tipovali výhru dvanásti tipujúci. V ďalšom zápase III.ligy sa však zrodilo už väčšie prekvapenie a to na úkor lídra Stars, ktorý podľahol Shadows, čo úspešne odhadli Osto, dallis, jaro, Andrees, WR10 a 68 (20%). Aj tretí zápas najnižšej súťaže zmiatol svojim výsledkom tipujúcich a remízu Piánka s Autotechnou Stars správne tipovali len syko, Tomajno, Pyto a Miki (13%). Ďalšie dve prekvapenia tohto kola boli remízy Xanto teamu s Oranjes, ktorú uhádol jetpack (3%) a R-Pub Unionky s Munarom United, tu sa zaskevl dobrým tipom Dh29 (3%). Zápas FC Mariáš s L-Trade sa nedohral a tak nebol v tipovacej súťaži vyhodnotený.

Aj zápas kola priniesol zaujímavý výsledok. Výhru Lokomotývu 99 nad Pivkármi tipovali len piati tipujúci, no presný výsledok sa nepodaril uhádnuť nikomu.

Víťazom 8.kola tipovačky sa stal jaro so ziskom 7 bodov (5 bodov správne tipy + 2 body z bonusového zápasu + 0 bod extra bonus).

Najúspešnejší tipujúci tohto kola


Celkové poradie 8.kola tipovačky nájdete TU


Na čele celkové poradia je stále dallis so ziskom 60 bodov s miernym náskokom pred ďalšími prenasledovateľmi.

V podkategórii uhádnutích prekvapení je na čele stále Andrees a v podkategórii tipéra bonusových zápasov sa k dvojici Dzahoda, Pytom pridal aj líder celkového poradia dallis.

Kompletné poradie tipovačky


Celkové poradie tipovačky nájdete TU

V ďalšom kole ste si vybrali ako zápas kola a zároveň bonusový zápas duel Falcon´s so Stars.

Falcon´s síce vstúpili do jarnej časti víťazstvom, no so Stars sa v prvom vzájomnom zápase poriadne vytrápili, keď prehrali vysoko o šesť gólov. Podarí sa Falcon´s odveta, alebo Stars nakopnú opäť svoj gólostroj? Nezabudnite tipovať !


normal


spodok
c3jo design