hlavicka
obsah_hore


Zostrihy zo zápasov cez sport.video
01.04.2018 (Juraj Plesník)
 
Video záznam sa stal bežnou súčasťou väčšiny športových stretnutí a vďaka nemu si môžu fanúšikovia pripomenúť tie najzajímavejšie momenty. Vytváranie zostrihov zo stretnutí je vďaka aplikácii od sport.video najjednoduchší spôsob ako zdieľať všetko podstatné takmer okamžite po skončení stretnutia.

 
Pri nahrávaní celého stretnutia zaberá následná úprava a výber toho najpodstatnejšieho zbytočne veľa času. Aplikácia sport.video však prináša možnosť nahrávať krátke videá, ktoré môžete následne zdielať na internete.

Člen výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen Juraj Plesník aplikáciu v posledných týždňoch testoval. „Aplikáciu sme úspešne vyskúšali na dvoch turnajoch počas zimnej prestávky. Vytváranie zostrihov je jedoduché a stačí mať inteligentný telefón, baterku s dobrou výdržou a najmä chuť stretnutia nie len sledovať ale byť pripravený aj to najzaujímavejšie zaznamenať.“

Sport.video pripravil niekoľko tutorialov resp. návodov ako aplikáciu používať, ktoré sú dostupné na internete. Pre bežného užívateľa inteligentných telefónov je jej používanie intuitívne a jednoduché.


Hneď v úvodnom videu je predstavená samotná aplikácia a jej funkcie.Ako už bolo spomenuté, používanie aplikácie je jednoduché. Po jej spustení vyberiete mužstvá, ktorých stretnutie budete zaznamenávať a môžete začať. Akonáhle sa niektoré mužstvo dostane do šance, alebo skóruje vyberiete z možností aplikácie a tá následne nahrá video sj so spätným záznamom, takže bude zaznamená celá akcia, ktorá gólu resp. šanci predchádzala.

sport.video

„Aplikácia od sport.video prináša veľa možností ako spopularizovať a zatraktívniť malý futbal v našom regióne. Nie len, že k dispozícii môžeme mať záznam z atraktívnych stretnutí, ale vzniká tu možnosť na rôzne spestrenia vo forme anketových súťaží ako napríklad súťaž o najkrajší gól mesiaca/sezóny či najkrajší brankársky zákrok mesiaca/sezóny. To všetko si však vyžaduje aj spoluprácu ďalších nadšencov, ktorí budú zápasy zaznamenávať“ dodáva Juraj Plesník.

Video zostrihy zo zápasov turnaja L.K.-Boxo cupu 2018 a Spring cupu 2018, na ktorých sa aplikácia testovala nájdete v článkoch o týchto turnajoch. Zápasy zo zostrihom sú označené ikonou "play_video" play_video. V týchto dňoch skončila aj súťaž o najkrajší gól turnaja Spring cup 2018, ktorá prebiehala na facebooku.

V jarnej časti SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen sezóny 2017/2018 budeme aplikáciu naďalej testovať a zostrihy prinesieme aspoň z jedného stretnutia. S najväčšou pravedpodobnosťou zo zápasu kola, ktorý vyberiete v ankete na webových stránkach. V prípade spolupracovníkov však ponuku zostrihov radi rozšírime a od budúcej sezóny by spomínané anketové súťaže mohli byť pravidelnou súčasťou SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.

Na vytváranie záznamov zo všetkých stretnutí je potrebný čo najväčší počet spolupracovníkov. Preto ktokoľvek, kto by mal záujem o spoluprácu, môže kontaktovať administrátora webu Juraja Plesníka.Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design