hlavicka
obsah_hore


L.K. - BOXO liga 50+ už túto sobotu
13.02.2018 (Juraj Plesník)
 
Aj tento rok sa v šporotvej hale ZŠ Námestie Mládeže Zvolen - Západ uskutoční futbalový turnaj futbalových nadšencov nad päťdesiat rokov  L.K. - BOXO Liga 50+ v malom futbale.

 

V sobotu 17. februára od 8:30 zabojuje o putovný pohár L.K. - BOXO Ligy 50+ osem mužstiev zo Zvolena a Banskej Bystrice.
 
Organizátori : Ján Račko a Peter Suja  
Generálny s ponzor : Ján Bosák  
Sponzori : Ján Rausa, Jaroslav Gunár, Štefan Lehocký, Piváreň Pod vŕbou
Miesto : ZŠ Námestie Mládeže Zvolen - Západ  
Termín : 17.02.2018  
Trvanie : 8:30 hod - 12:40 hod  
Formát : 2 skupiny po 4 mužstvá  
Postup : 1.miesto v skupine FINÁLE  
  2.miesto v skupine o 3.miesto  
  3.miesto v skupine o 5.miesto  
  4.miesto v skupine o 7.miesto  
     
Hrací čas : 1 x 14 minút + 1 min. prestávka medzi zápasmi  
Počet hráčov : minimálne 5
Súpiska :    
Súpisky mužstiev predložia mužstvá direktoriátu turnaja pred prvým stretnutím.
   
Systém : 4 hráči v poli + 1 brankár
Povrch ihriska : palubovka
Hracia lopta : futsalová lopta veľkosť č.4
Bránky : hádzanárske
 
O poradí mužstiev v skupine rozhoduje :
  1. Väčší počet získaných bodov
  2. Výsledok vzájomného zápasu
  3. Väčší rozdiel v skóre
  4. Vyšší počet strelených gólov
  5. Vyššie nasadenie do turnaja
Víťaz zápasu o umiestnenie :
V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času v stretnutí o umiestnenie rozhoduje penaltový rozstrel. Každé mužstvo má k dispozícii 3 pokutové kopy. V prípade, že sa nerozhodne nasleduje K.O. systém po jednom pokutovom kope, s tým že sa mení poradie začínajúceho.
 
Pravidlá :
Upravené pravidlá futsalu prispôsobené turnaju

  1. Akumulované fauly sa nepočítajú
  2. Výhoda platí na celej hracej ploche ihriska
  3. Loptu, ktorá opustí ihrisko cez bránkovú čiaru mimo bránky, zahráva brankár do hry vhodením rukou.
  4. Brankár môže po rozohratí lopty do hry hrať opätovne s loptou ak
    1. lopty sa dotkol súperov hráč
    2. lopta prešla cez polovicu ihriska
  5. Brankár môže hrať s loptou na vlastnej polovici maximálne 4 sekundy
  6. Autové vhadzovanie sa zahráva kopnutím
  7. Pre zahrávanie autov, rohov, resp. voľných kopov platí
    1. hráči súperovho mužstva musia byť vo vzdialenosti 5 metrov od miesta zahrávania
    2. hráč musí kop vykonať do 4 sekúnd od zaujatia postavenia pri lopte
Disciplinárne tresty :
  1. Za udelené karty sa neplatí disciplinárna pokuta
  2. Vylúčenie (červená karta)
    1. Hráč, ktorý bol vylúčený, nemôže opäť nastúpiť do stretnutia, v ktorom bol vylúčený, a nemôže sa ani zdržiavať na lavičke náhradníkov
    2. Striedajúci hráč (náhradník), môže nahradiť vylúčeného hráča a vstúpiť na hraciu plochu 1 minútu po jeho vylúčení z hry aj v neprerušenej hre za predpokladu, že k tomu dostal povolenie od rozhodcu (časomerača)
    3. Ak mužstvo vylúčeného hráča hrá s nižším počtom hráčov a dostane gól pred vypršaním 1 minúty môže byť doplnené piatym hráčom
    4. Ak majú obe mužstvá vylúčený rovnaký počet hráčov hra pokračuje až do vypršania trestu v nezmenonom počte aj v prípade streleného gólu
  3. Zastavenie činnosti
    1. Udelená červená karta znamená zastavenie činnosti na jedno stretnutie turnaja, ak neurčia členovia výboru inak
    2. Ak členovia výboru rozhodnú, že odpustenie trestu za udelenú červenú kartu je možné, potrestaný hráč môže nastúpiť na ďalšie stretnutie turnaja po uhradení disciplinárneho poplatku 10 €
Ocenenia :    
1.miesto športový pohár + putovný pohár
2.miesto športový pohár  
3.miesto športový pohár  

Všetky zúčastnené mužstvá dostanú diplom podľa konečného umiestnenia
   
Rozdelenie mužstiev do skupín :  
                 
skupina A
skupina B
 
 
Kemada 50
 
Relax 50
   
 
Podlavice 50
 
Elán 50
   
 
Boxo Utd. 56
   
Euroteam 50
     
 
FC Coffola 50
   
Krištál Xanto 50
 
         
Rozpis zápasov :    
     
ZÁKLADNÉ SKUPINY :
8:30
skupina A
Kemada 50
-
Podlavice 50
8:45
skupina B
Relax 50
-
Elán 50
9:00
skupina A
Boxo Utd. 50
-
FC Coffola 50
9:15
skupina B
Euroteam 50
-
Krištál Xanto 50
9:30
skupina A
Podlavice 50
-
FC Coffola 50
9:45
skupina B
Elán 50
-
Krištál Xanto 50
10:00
skupina A
Kemada 50
-
Boxo Utd. 50
10:15
skupina B
Relax 50
-
Euroteam 50
10:30
skupina A
Boxo Utd. 50
-
Podlavice 50
10:45
skupina B
Euroteam 50
-
Elán 50
11:00
skupina A
FC Coffola 50
-
Kemada 50
11:15
skupina B
Krištál Xanto 50
-
Relax 50
 
     
ZÁPASY O UMIESTNENIE :
11:30
o 7.miesto
4.miesto skupina A
-
4.miesto skupina B
11:45
o 5.miesto
3.miesto skupina A
-
3.miesto skupina B
12:00
o 3.miesto
2.miesto skupina A
-
2.miesto skupina B
12:15
FINÁLE
1.miesto skupina A
-
1.miesto skupina B
     
Prosíme o striktné dodržiavanie začiatkov zápasov.
Vstup na palubovku len v čistej halovej obuvi, prípadne v návlekoch.
   



spodok
c3jo design