hlavicka
obsah_hore


Winter Cup 2018: Dôležité informácie pred turnajom a rozpis zápasov mužstiev LIMFU
07.02.2018 ( Juraj Plesník)
 
Tútu nedeľu 11. februára 2018 sa v Korni uskutoční vrcholné podujatie tejto zimy. Kedy a s kým sa stretnú mužstvá zo zvolenskej LIMFU a aké majú očakávania si priblížime v tomto článku.

 
Dôležité informácie pre účastníkov
Turnaj začne v ranných hodinách a k dispozícií budú tri ihriská s umelou trávou. Hrať sa bude systémom päť hráčov v poli a jeden brankár. Dôležitá informácia je, že povolené je hrať len v tarfách, alebo halovkách!

Futbal Aréna Korňa
Futbal Aréna Korňa
 
Turnaj bude priebežne aktualizovaný online na webe Slovenského zväzu malého futbalu (malyfutbal.sk), kde budú pridávané kompletné štatistiky počas celého turnaja.

Dôležitou súčasťou turnaja sú súpisky mužstiev, ktoré je možné vyplniť online pomocou registračného formulára (ODKAZ). Každý hráč, ktorý sa zúčastní turnaja, sa najneskôr do piatku 09.02.2018 do 15:00 registruje do informačného systému SZMF, inak bude jeho štart na turnaji neoprávnený.

K dispozícií bude aj bufet priamo v aréne, kde bude možné zakúpiť si párky, klobásu, niečo sladké a samozrejme aj nápoje. Stravovanie je taktiež k dispozícii v neďalekom penzióne Kriváň.

Rozpis zápasov Winter cupu 2018
Detroit, víťaz posledného ročníka Zimného turnaja LIMFU, sa v prvom zápase základnej skupiny stretne bratislavským FC Blue Dragons. Následne so zástupcom z prešovskej TOP ligy LOS POLLOS HERMANOS, a bratislavskej TOP ligy Brothers. V závere si zmerajú sily s Majstrom Slovenska z roku 2016 FC Letka z MUMF Trenčín a posledný zápas odohrajú proti trnavskému

Súperi v základnej skupine Detroit
 SKUPINA A
9:00 FC Blue Dragons Bratislava
9:40 LOS POLLOS HERMANOS TOP liga Prešov
10:20 Brothers TOP liga Bratislava
11:00 FC Letka MUMF Trenčín
11:40 Atletico Trnava F.C. TOP liga Trnava

Majster LIMFU z posledných dvoch sezón L-Trade začne svoju púť turnajom proti prešovskému TO-DAY, U Capka. V regionálnom derby zabojujú o body s Pelikánmi z Detvy. V ďalšom zápase vyzvú Pivkárov, ale nie tých zvolenských, ale zástupcu z TOP ligy Nitra. V predposlednom zápase ich čaká favorit celého turnaja a jedno z najúspešnejších mužstiev FC Bepon a na záver ďalší zástupca z východného Slovenska FK MVtools.

Martin Lacko (vedúci mužstva L-Trade): ,, L-trade ide na Winter cup s cieľom postúpiť zo skupiny. Máme za sebou úspešné turnaje, na ktoré budeme chcieť nadviazať aj v Korni. Čakajú nás ťažké zápasy, ale budeme sa chcieť pobiť o čo najlepsi výsledok. Základom bude obranná hra a rýchle protiútoky. Verím, že z turnaja budeme odchádzať spokojní."

Súperi L-Trade v základnej skupine
 SKUPINA B
9:20 TO-DAY, U Capka 3b Uličná liga Prešov
10:00 Pelikáni Detva miniliga
10:40 Pivkári TOP liga Nitra
11:20 FC Bepon BLMF Bratislava
12:00 FK MVtools TOP liga PrešovZvolenský Oranjes začne turnaj v poobednňajších hodinách prvým zápasom proti Jedáleň Mirka z Prešova. V druhom zápase sa stretnú s vicemjastrom Slovenska v roku 2017 mužstvom Papalalulu z BLMF Bratislava, následne s víťazomposledného ročníka TOP ligy Bratislava mužstvom TIKI TAKA. V predposlednom zápase sa stretnú s prešovskou CRVENOU ZVEZDOU a v poslednom zápase základnej skupiny s Hlohoveckými hviezdami z TOP liga Nitra.

Súperi Oranjes v základnej skupine
 SKUPINA C
12:20 Jedáleň Mirka TOP liga Prešov
13:20 Papalalulu BLMF Bratislava
14:00 TIKI TAKA TOP liga Bratislava
14:40 CRVENA ZVEZDA Miniliga Prešovskej Univerzity
15:20 Hlohovecké hviezdy TOP liga Nitra

V poslednej skupine narazí Remos v úvodnom zápase na Trogárov z Nitry. Ďalej ich čaká konfrontácia s bratislavským FC Renti a trenčianskou Pripravkou 99. V repríze semifinále zo zvolenského Turnaja Troch Kráľov vyzvú košický AS Guard Security a v poslednom zápase FC Jaščurky z Prešova


Miloš Bančák (vedúci mužstva Remos): ,,Na turnaj nejdeme v najsilnejšom zložení a príležitosť tak dostanú mladí hráči, ktorý potrebujú získať čo najviac skúsensotí s malým futbalom. Nemáme veľké očakávania a budeme vďačný za každý získaný bod."

Súperi Remosu v základnej skupine
 SKUPINA D
13:00 Trogári TOP liga Nitra
13:40 FC Renti BLMF Bratislava
14:20 Pripravka 99 MUMF Trenčín
15:00 AS Guard Security KNL Košice
15:40 FC Jaščurky Miniliga Prešovskej UniverzityVyjadrenie ďalších vedúcich mužstiev našich zástupcov sa nám nepodarilo získať.

Spoločne držme palce zvolenským mužstám a nezabudnite, že priebežne môžete sledovať výsledky turnaja na stránke malyfutbal.sk

Autor článku: Juraj Plesník
Rozpis turnaja Winter cup 2018:
http://topliga.topliga.sk/topligask/szmf-winter-cup-2018/szmf-winter-cup/Vysledkyspodok
c3jo design