hlavicka
obsah_hore


VII. ročník turnaja Troch kráľov
25.12.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
V sobotu 6. januára 2018 sa uskutoční VII.ročník trojkráľovského turnaja pod patronátom riaditeľa turnaja Jána Račka. Tohto ročníka sa zúčastní 12 mužstiev. Mužstvá pôdobiace vo zvolenskej LIMFU doplnia aj mužstvá z Banskej Bystrice, Galanty či Košíc.

Finálové súboje ako aj vložený zápas reprezentačných výborov nad 40 rokov Slovenska A proti Slovensku B dovisiela v priamom prenose internetová televízia TV ESO.

 

Organizačný výbor
Riaditeľ turnaja:
Ján Račko
Predseda organizačného výboru:
Ján Bosák
Členovia organizačného výboru:
Ján Bosák, Ing. Ján Plesník,
Ing. Milan Maňka, Juraj Plesník,
Ing. Miloš Masarik, Peter Suja,
Adam Sloboda
Kontaktná osoba:
Ján Račko
telefon +421 904 439 942
jan.racko1964@gmail.com
Rozhodcovia:
Peter Plavec, Peter Hanes,
Ján Urda

 
Generálny sponzor : Ján Bosák
Sponzori : Ing. Ján PLesník - XANTO, Schaller Facility s.r.o.
 
Miesto : ZŠ Námestie Mládeže Zvolen - Západ
Termín : 06.01.2017
Trvanie : 9:00 hod - 19:00 hod
Štartovné : 50,- €
Spôsob platby : v hotovosti pred prvým zápasom mužstva
     
Formát : 4 skupiny po 3 mužstvá
Postup : 1. miesto v skupine do štvrťfinále
  2. a 3.miesto v skupine do osemfinále
     
Hrací čas :  
Základné skupiny 1 x 25 minút + 2 min. prestávka medzi zápasmi
Play-off 1 x 17 minút + 2 min. prestávka medzi zápasmi
     
Počet hráčov : minimálne 5
Súpiska :    
Súpisky mužstiev predložia mužstvá direktoriátu turnaja pred prvým stretnutím.
Za mužstvá môžu nastúpiť v zápasoch v rámci turnaja okrem hráčov uverejnených na súpiske mužstva pre dlhodobé súťaže LIMFU aj dvaja iní hráči, okrem hráčov zo súpisky mužstiev, ktoré sa zúčtnia turnaja.
   
Systém : 4 hráči v poli + 1 brankár
Striedanie : hokejové
Počet ihrísk : 1
Povrch ihriska : palubovka
Hracia lopta : futsalová lopta veľkosť č.4
Bránky : hádzanárske
 
O poradí mužstiev v skupine rozhoduje :
  1. Väčší počet získaných bodov
  2. Výsledok vzájomného zápasu
  3. Väčší rozdiel v skóre
  4. Vyšší počet strelených gólov
  5. Vyššie nasadenie do turnaja
Postup v stretnutí vyraďovacej časti (play-off):
Do ďalšej časti vyraďovacej časti postupuje víťaz stretnutia. V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času v stretnutí vyraďovacej časti o postupujúcom rozhoduje penaltový rozstrel. Každé mužstvo má k dispozícii 3 pokutové kopy. V prípade, že sa nerozhodne nasleduje K.O. systém po jednom pokutovom kope, s tým že sa mení poradie začínajúceho.
 
Pravidlá:
Pravidlá futsalu, upravené podľa hracieho systému turnaja.

  1. Akumulované fauly sa nepočítajú
  2. Výhoda platí na celej hracej ploche ihriska
  3. Loptu, ktorá opustí ihrisko cez bránkovú čiaru mimo bránky, zahráva brankár do hry vhodením rukou.
  4. Brankár môže po rozohratí lopty do hry hrať opätovne s loptou ak
    1. lopty sa dotkol súperov hráč
    2. lopta prešla cez polovicu ihriska
  5. Brankár môže hrať s loptou na vlastnej polovici maximálne 4 sekundy
  6. Autové vhadzovanie sa zahráva kopnutím
  7. Pre zahrávanie autov, rohov, resp. voľných kopov platí
    1. hráči súperovho mužstva musia byť vo vzdialenosti 5 metrov od miesta zahrávania
    2. hráč musí kop vykonať do 4 sekúnd od zaujatia postavenia pri lopte
Disciplinárne tresty :
  1. Za udelené karty sa neplatí disciplinárna pokuta
  2. Vylúčenie (červená karta)
    1. Hráč, ktorý bol vylúčený, nemôže opäť nastúpiť do stretnutia, v ktorom bol vylúčený, a nemôže sa ani zdržiavať na lavičke náhradníkov
    2. Striedajúci hráč (náhradník), môže nahradiť vylúčeného hráča a vstúpiť na hraciu plochu 1 minútu po jeho vylúčení z hry aj v neprerušenej hre za predpokladu, že k tomu dostal povolenie od rozhodcu (časomerača)
    3. Ak mužstvo vylúčeného hráča hrá s nižším počtom hráčov a dostane gól pred vypršaním 1 minúty môže byť doplnené piatym hráčom
    4. Ak majú obe mužstvá vylúčený rovnaký počet hráčov hra pokračuje až do vypršania trestu v nezmenonom počte aj v prípade streleného gólu
  3. Zastavenie činnosti
    1. Udelená červená karta znamená zastavenie činnosti na jedno stretnutie turnaja, ak neurčia členovia výboru inak
    2. Ak členovia výboru rozhodnú, že odpustenie trestu za udelenú červenú kartu je možné, potrestaný hráč môže nastúpiť na ďalšie stretnutie turnaja po uhradení disciplinárneho poplatku 10 €
Ocenenia :    
1.miesto pohár + putovný pohár
2.miesto pohár  
3.miesto pohár  
cena FAIR-PLAY pohár venuje Ján Bosák

Všetky mužstvá obdržia diplomy a tradičné pozornosti od sponzorov
Víťaz turnaja získa miestenku na Winter cup 2018 SZMF
     
Občerstvenie:
   
Občerstvenie a pitný režim zabezpečený (klobása a minerálka)
     
Účastníci (12) a nasadenie do turnaja:  
 
Poradie
Názov mužstva
Súťaž
1.
AS Guard security
I.liga KNL Košice
2.
L-Trade
I.liga LIMFU Zvolen
3.
Remos
I.liga LIMFU Zvolen
4.
Oranjes
I.liga LIMFU Zvolen
     
5.
Arsenal
Interliga Galanta
6.
Euroteam
I.liga LIMFU Zvolen
7.
Detroit
I.liga LIMFU Zvolen
8.
Xanto team
I.liga LIMFU Zvolen
     
9.
Simaček
I.liga MUMF B.Bystrica
10.
BarBar
I.liga LIMFU Zvolen
11.
FC Mariáš
I.liga LIMFU Zvolen
12.
Pivkári
II.liga LIMFU Zvolen
   
Rozdelenie mužstiev do skupín:  
                 
ČERVENÁ sk.
BIELA sk.
MODRÁ sk.
(3)
Remos
(2)
L-Trade
(4)
Oranjes
(8)
Xanto team
(6)
Euroteam
(5)
Arsenal Galanta
(12)
Pivkári
 
(9)
Simaček
 
(10)
BarBar
         
ŽLTÁ sk.
     
(1)
AS Guard Košice
         
(7)
Detroit
         
(11)
FC Mariáš
           
         
Rozpis zápasov:    
     
ZÁKLADNÉ SKUPINY :
9:00
ČERVENÁ sk.
Remos
-
Pivkári
9:27
BIELA sk.
L-Trade
-
Simaček
9:54
ČERVENÁ sk.
Pivkári
-
Xanto team
10:21
BIELA sk.
Simaček
-
Euroteam
10:48
ČERVENÁ sk.
Xanto team
-
Remos
11:15
BIELA sk.
Euroteam
-
L-Trade
11:42
MODRÁ sk.
Oranjes
-
BarBar
12:09
ŽLTÁ sk.
AS Guard Košice
-
FC Mariáš
12:36
MODRÁ sk.
BarBar
-
Arsenal Galanta
13:03
ŽLTÁ sk.
FC Mariáš
-
Detroit
13:30
MODRÁ sk.
Arsenal Galanta
-
Oranjes
13:57
ŽLTÁ sk.
Detroit
-
AS Guard Košice
 
     
VYRAĎOVACIA ČAŠT :
14:24
osemfinále 1
2.miesto ČERVENÁ sk.
-
3.miesto BIELA sk.
14:43
osemfinále 2
2.miesto BIELA sk.
-
3.miesto ČERVENÁ sk.
15:02
osemfinále 3
2.miesto MODRÁ sk.
-
3.miesto ŽLTÁ sk.
15:21
osemfinále 4
2.miesto ŽLTÁ sk.
-
3.miesto MODRÁ sk.
15:40
štvrťfinále 1
1.miesto MODRÁ sk.
-
víťaz osemfinále 1
15:59
štvrťfinále 2
1.miesto ŽLTÁ sk.
-
víťaz osemfinále 2
16:18
štvrťfinále 3
1.miesto ČERVENÁ sk.
-
víťaz osemfinále 3
16:37
štvrťfinále 4
1.miesto BIELA sk.
-
víťaz osemfinále 4
16:56
semifinále 1
víťaz štvrťfinále 3
-
víťaz štvrťfinále 2
17:15
semifinále 2
víťaz štvrťfinále 4
-
víťaz štvrťfinále 1
18:10
o 3.miesto
porazený semifinále 1
-
porazený semifinále 2
18:30
FINÁLE
víťaz semifinále 1
-
víťaz semifinále 2
     
Prosíme o striktné dodržiavanie začiatkov zápasov.
Vstup na palubovku len v čistej halovej obuvi, prípadne v návlekoch.
     
Program priameho prenosu TV ESO:  
 
17:25
Začiatok priameho prenosu
17:30
Slovensko SENIOR 40 ,,A" - Slovensko SENIOR 40 ,,B"
  Pripomenutie vzornej reprezentácie Slovenska v Lige Majstrov v Slovinsku v septembri 2017.
Stretnutie spolukomentuje Ján Račko
17:45
Prestávka - Odovzdávanie pamätných listov
  Ing. Lukáš Svintek (futbal) a Ján Bireš (futbal/hokej)
Krátky prierez kariérov pripraví Miloš Masarik.
Pamätné listy odovzdajú Ján Račko, Ján Bosák a Ing. Ján Plesník
18:10
Zápas o 3.miesto na turnaji Troch kráľov 2018
18:30
Finále VII.ročníka turnaja Troch kráľov 2018
18:50
Vyhlásenie výsledkov turnaja
19:00
Koniec priameho prenosu
   
Sponzor priameho prenosu TV ESO:  
Ján Bosák - BOXO UTD.  



spodok
c3jo design