hlavicka
obsah_hore


Výsledky bonusového 1.kola tipovačky
Zimného turnaja LIMFU 2017
06.12.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky Zimného turnaja LIMFU 2017
 

Do bonusového vydania tipovačky sa zapojilo 24 tipujúcich.

Tak ako bolo naznačené v prehľade pred kvalifikačným turnajom Zimného turnaja LIMFU Zvolen 2017, uverejnené deň pred turnajom, tak kľúčovými zápasmi boli priame súboje o konečné umiestnenie. Súboj o konečné 1.miesto medzi Munarom United a Pivkármi nemal medzi tipujúcimi favorita. Výhra Munara United tak priniesla body lendeviatim tipujúcim (38%). O niečo prekvapivejšia bola remíza v priamom súboji o postup medzi Stars a Lokomotývom 99. Tú správne tipovali len ygrek, dallis, icko, Jarck, RB a DH29.

Novinkou v tipovačke je tzv. bonusová udalosť, v ktorej ste mali možnosť tipovať umiestnenia mužstiev na postupových miestach. V skupine A väčšina tipujúcich predpokladala poradie 1.miesto Pivkári a 2.miesto Munaro United, ale po víťazstve Munara United v priamom súboji to skončilo opačne, čo správne odhadli Kudlo, kamil04, beekay, icko, DOMS, Pytoa RB. V B skupine nemali tipujúci o prvom mieste Alcolégie pochýb, ale zároveň na druhé miesto tipovali Stars len ygrek, carlos, syko, Tomajno, icko, RB.

Excelentným výsledkom v tipovačke sa prezentovali icko a RB, ktorí sa stali víťazmi 1.bonusového kola a to bezkonkurenčným spôsobom. Správne tipovali všetko čo bolo v ponuke a získali maximálny počet 25 bodov v tomto kole (12 bodov správne tipy + 8 bodov bonusové udalosti + 5 bodov extra bonus). Kompletné poradie 1. bonusového kola nájdete na tomto ODKAZE.

Nič však ešte nie je rozhodnuté! V ďalšom kole tipovačky je totiž pripravených všetkých 18 zápasov základných skupín a v bonusových udalostiach máte možnosť tipovať umiestnenie mužstiev v skupinách ako aj konečné poradie na stupni víťazov.

V 2.kole tipovačky Zimného turnaja LIMFU tak môžete zabojovať až o 62 bodov !!!

správne tipy na zápasy max. 18 bodov 18 x 1 bod
správne tipy umiestnenie v skupinách max. 24 bodov 12 x 2 body
správne tipy celkové umiestnenie max. 15 bodov 3 x 5 bodov
EXTRA BONUS max. 5 bodov  

Tipovačka už je pripravená. Nezabudnite tipovať!spodok
c3jo design