hlavicka
obsah_hore


BONUS Tipovačka Zimného turnaja LIMFU 2017
23.11.2017 (Juraj Plesník)
 
Už onedlho budete mať možnosť zúčastniť sa jubilejného ročníka Zimného turnaja LIMFU Zvolen 2017. Pri tejto príležitosti je pripravené spestrenie pre všetkých nadšencov.
 
Tipovačka Zimného turnaja LIMFU 2017

Špeciálne bonusové vydanie tipovačky bude pozostávať z dvoch kôl venovaných Zimnému turnaju LIMFU 2017 a bude tak samostatnou súťažou. Výsledky týchto kôl sa nebudú započítavať do celkového poradia už prebiehajúceho ročníka tipovačky. Šancu uspieť tak majú úplne všetci, teda aj novoregistrovaní účastníci, ktorí sa zaregistrujú na stránke tipovačky cez tento ODKAZ .

Zápasy každého kola je možné tipovať vždy do výkopu úvodného zápasu daného hracieho dňa. Potom sa tipovanie uzatvorí a nebude možné vaše tipy odoslať.

Tak ako býva zvykom bude najneskôr deň pred hracím dňom uverejnený článok s prehľadom nasledujúceho kola, v ktorom sa dozviete koho favorizujú ostatní tipujúci so stručným komentárom.

Bonusové udalosti

Okrem tipovania zápasov základných skupín oboch turnajov, budete mať možnosť zbierať body v tzv. bonusových udalostiach.

V prvom kole bude bonusovou udalosťou tipovanie poradia na postupových priečkach v základných skupinách. V druhom kole bude ešte naviac pridané aj tipovanie konečného poradia na stupni víťazov.

Víťaz a ocenenia

Víťazom tipovačky Zimného turnaja 2017 sa stane tipujúci, ktorý nazbiera v súčte oboch špeciálnych kôl najviac bodov. Pre najlepších troch tipujúcich sú pripravené pekné ceny, ktoré venovali Milan Mlynár a Ing. Ján Plesník.

1. miesto Darčekový balíček venoval Milan Mlynár - Koreniny
2. miesto LED žiarovka 8W E27 venoval Ing. Ján Plesník - XANTO
3. miesto LED žiarovka 8W E27 venoval Ing. Ján Plesník - XANTO
     
Sponzori


Tipovačka je už pripravená na tomto ODKAZE s ponukou zápasov základných skupín kvalifikačného predturnaja Zimného turnaja LIMFU 2017 a s možnosoťou tipovania postupujúcich zo skupín do ďalešej fázy turnaja.


spodok
c3jo design