hlavicka
obsah_hore


Zápis zo zasadnutia výboru LIMFU Zvolen
16.11.2017 (Juraj Plesník)
 
Prerokované body na zasadnutiach výboru LIMFU z 15.11.2017
 


pdf  Prezenčná listina zo zasadnutia výboru 15.11.2017

Body zasadnutia:

1/ Disciplinárne konanie 
a) Neprerokovaní hráči:
Slosiarik Miroslav [798] (Alcolégia) ČK z 8.kola II.ligy z 28.10.2017

b) Pozastavená činnosť:  
Disciplinárne tresty 
Slosiarik Miroslav [798] (Alcolégia)

Nevyplatené disciplinárne pokuty
Koska Peter [389] (Xanto team)

Zoznam neregistrovaných hráčov s nevyplatenými pokutami v odkaze LiMFu/Tresty

2/ Kvalifikačný predturnaj Zimného turnaja LIMFU Zvolen 2017

a) Dátum:
03.12.2017 (nedeľa) od 8:30 do 14:00  
b) Formát: 2 skupiny po 4 mužstvá
  zápasy o umiestnenie
medzi mužstvami na 3.mieste a mužstvami na 4.mieste
c) Postup: 4 mužstvá - 1. a 2.miesto v skupine
   
d) Hrací čas  
Základné skupiny 1x20 min.
Zápasy o umiestnenie 1x20 min.
Prestávka medzi zápasmi 2 min.
   
e) Rozpis kvalifikačného turnaja
Rozpis zápasov uverejnený na stránke Zimný turnaj/aktuálny ročník 

f) Občerstvenie:
Minerálna voda pre mužstvo na každý zápas.
Nepostupujúce mužstvá párky s chlebom a horčicou.

3/ XXX. ročník Zimný turnaj LIMFU Zvolen 2017 
a) Dátum:
16.12.2017 (sobota) od 7:15 do 16:00  
b) Formát: 3 skupiny po 4 mužstvá + vyraďovacia časť
c) Postup zo skupiny 1. a 2.miesto v skupine
+ 2 najlepšie mužstvá z 3.miesta
d) Vyraďovacia časť K.O. systém až do finále
   
e) Hrací čas  
Základné skupiny 1x17 min.
Vyraďovacia časť 1x17 min.
Prestávka medzi zápasmi 2 min.

f) Nasadenie pred žrebovaním
Prvé štyri mužstvá z predchádzajúceho ročníka podľa umiestnenia + ďalšie mužstvá podľa ligovej tabuľky jesennej časti LIMFU 2017/2018.

Poznámka: Žrebom určené nasadenie 1. mužstva z kvalifikačnej skupiny A do 3.koša
 
1.kôš
Názov mužstva
1.
L-Trade
2.
Euroteam
3.
Oranjes
   
2.kôš
Názov mužstva
4.
FC Mariáš
5.
Remos
6.
Detroit
   
3.kôš
Názov mužstva
7.
Xanto team
8.
BarBar
A1
1.miesto kval. sk. A
   
4.kôš
Názov mužstva
B1
1.miesto kval. sk. B
A2
2.miesto kval. sk. A
B2
2.miesto kval. sk. B

g) Žreb základných skupín
Vyžrebované skupiny všetkým mužstvám, bez nasadzovnia priamo do skupín.
                   
Modrá skupina
Biela skupina
Červená skupina
(2)
Euroteam
(3)
Oranjes
(1)
L-Trade
(4)
FC Mariáš
(6)
Detroit
(5)
Remos
(7)
Xanto team
(8)
BarBar
(A1)
1.miesto kval. sk. A
(A2)
2.miesto kval. sk. A
(B1)
1.miesto kval. sk. B
(B2)
2.miesto kval. sk. B
 

h) Rozpis turnaja
Vyžrebované poradie v ktorom sa odohrajú skupiny turnaja a to v poradí 
Modrá skupina, Biela skupina, Červená skupina

Vzhľadom na dodržanie aspoň jedno zápasovej prestávky medzi zápasmi prelínanie skupín v rozpise. 

Rozpis zápasov uverejnený na stránke  Zimný turnaj/aktuálny ročník 

i) Súpisky mužstiev na turnaji 
Mužstvá odovzdajú pred začiatkom turnaja súpisku hráčov s číslami dresov.
Na turnajovej súpiske môžu byť uvedení len hráči, ktorých majú mužstvá na svojich aktuálnych súpiskách pre sezónu LIMFU 2017/2018.

j) Tresty hráčov 
Hráči v treste resp. s pozastavenou činnosťou nesmú byť uvedený na zápise o stretnutí zápasu Zimného turnaja na ktorý sa vzťahuje trest. 

k) Výbor LIMFU žiada všetkých účastníkov turnaja aby dodržiavali hracie časy a  udržiavali poriadok v hale!  

l) Občerstvenie:
Párky s chlebom a horčicou (10x)
Minerálna voda pre mužstvo na každý zápas

4/ Futbalové lopty v majetku LIMFU 

Lopty zn. Hummel FUTSAL 1.0 veľkosť č.4. 3 ks - ODPREDANÉ LIGA 40+

5/ Zasadnutie výboru LIMFU

Ďalšie zasadnutie výboru LIMFU uskutoční v stredu 29. novembra 2017 o 18:00 v priestoroch Domu Služieb, Kozáčeka 11 vo Zvolene na 3.poschodí. (Slovenský zväz záhradkárov).

V prípade uzamknutého vchodu do budovi kontaktujte členov výboru! 

spodok
c3jo design