hlavicka
obsah_hore


Výsledky 7.kola tipovačky
01.11.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Do posledného jesenného kola tipovačky sa zapojilo 36 tipujúcich.

Tak ako býva zvykom vo vyhodnotení priblížime si najmä prekvapenia, ktoré očakával máloktorý z tipujúcich. Hneď v úvode hracieho dňa verila vo výhru Falcon´s nad Shadows len šestica tipujúcich (17%) konkrétne iwaldo77, Dubro, hemendex a stefanl, Tomajno a Andrees . Taktiež štyria tipujúci ygrek, vigi28, JaroslavGunar, 68 a opäť aj hemendex s Andreesom (17%) verili viac R-Pub Unionke v súboji s Lokomotývom 99. O najväčšie prekvapenie tohto kola sa postarali hráči Tornáda, ktorý zdoalli Alcolégiu v čo verili len syko, jaro a Andrees (8%).

V zápase kola sa žiadny zázrak nekonal a Remos si s FC Mariáš poradil jednoznačným výsledkom, čomu sa prikláňala aj drtivá väčšina tipujúcich. Presný výsledok tentokrát správne uhádli Dubro a carlos a pripáísali si 5 bonusových bodov.

Víťazom 7.kola tipovačky sa stal vigi28 so ziskom 12 bodov (8 bodov správne tipy + 3 body z bonusového zápasu + 1 bod extra bonus) Kompletné poradie 7.kola nájdete na tomto ODKAZE.

Na čele celkové poradia prezimuje dallis so ziskom 54 bodov, no minimálny náskokom pred ďalšími prenasledovateľmi.

V podkategórii uhádnutích prekvapení je na čele vôbec nie prekvapivo Andrees so svojou dômyslenou taktikou, keď obetuje zbieranie bodov v celkovom poradí na úkor zbieranie bodov v podkategórii, podobne ako minulý rok v už zrušenej podkategórii tipéra remíz.
V zaujímavejšej podkategórii tipéra bonusových zápasov je na čele Dzahoda spoločne s Pytom.

Kompletné poradie tipovačky ako aj poradie vedľajších kategórií nájdete na tomto ODKAZE.

Už tera pre Vás pripravujem špeciálne bonusové kolo tipovačky venované Zimnému turnaju LIMFU. Viac informácií čoskoro.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 28.10.2017spodok
c3jo design