hlavicka
obsah_hore


Skončila sa jesenná časť LIMFU 2017/2018
31.10.2017 (Juraj Plesník)
 
Hralo sa posledné jesenné kolo LIMFU pred zimnou prestávkou.
 
I.liga LIMFU Zvolen

V poslednom jesennom kole LIMFU si vedúce mužstvá bez problémov poradili so svojimi súpermi. K vysokej výhre Remosu nad FC Mariáš domohol hetrikom Vladimír Bobor a k jednoznačnej výhre L-Trade nad BarBarom zase dvojica trojgólových strelcov Peter KorpášMichal Špekker. Vo vyrovnanom zápase zdolal Detroit Xanto team najtesnejším rozdielom a Oranjes si poradili s Euroteamom , keď sa dvakrát presadil Juraj Záturecký.

Na čele ligovej tabuľky prezimujú bok po boku L-TradeRemosom, keď počas jesene neokúsili trpkosť prehry. Oranjes si vybudoval menší náskok na treťom mieste a na štvrtú priečku sa prepracoval Detroit s tesným náskokom pred dvojicou prenasledovateľov Xanto teamomEuroteamom. Predposledný BarBar získal v tejto časti šesť bodov a bez bodového zápisu zostáva na chvoste FC Mariáš.

V tabuľke strelcov je na čele aj vďaka dvom presným zásahom z tohto kola Lukáš RoziakRemosu, keď sa mu celkovo podarilo presadiť sa dvanásťkrát.

II.liga LIMFU Zvolen

V druhej lige si po výbornom výkone pripísalo cennú výhru Tornádo, keď zdolali favorizovanú Alcolégiu k čomu sa pričinil dvomi gólmi aj Jozef Sýkora ml. . Demitrans nenechali nič na náhodu a o víťazstve nad Munarom United  rozhodli už v prvom polčase. Lokomotýv 99 nestačil na R-Pub UnionkuPivkári vybojovali tri body proti bojovným Legionárom aj vďaka dvojici Vladimír GrajciarPeter Kolárik, keď prvý menovaný zaznamenal hetrik a druhý dva presné zásahy.

Demitrans sa osamostatnili na čele druholigovej tabuľky pred bodovo vyrovnanou trojicou Lokomotýv 99, Pivkári, Alcolégia. Aj na ďalších troch priečkach je tabuľka vzácne vyrovnaná keď R-Pub Unionka má pred dvojicou druholigových nováčikov Tornádo, Munaro United náskok jediného bodu. Posledný Legionári majú na chvoste už väčšiu bodovú stratu.  

Vladimírovi GrajciaroviPivkárov pomohlo toto kolo dostať sa na čelo kanonierov druhej ligy s dvanástimi gólmi.

III.liga LIMFU Zvolen

V tretej lige Falcon ´s zaskočili Shadows a už v prvom polčase si dokázali vytvoriť gólový náskok, ktorý dotiahli do víťazného konca. Stars načali svojho súpera dvomi rýchlymi gólmi po sebe už v prvom polčase, hetrikom sa nakoniec zaskvel Ondrej Ištván a  Autotechna si aj vďaka výbornému výkonu brankára Stars Daniela Kuzmu nepripísala ani jeden presný zásah. Posledný zápas hracieho dňa priniesol futbalovú drámu. Piánko sa síce dostalo do dvojgólového vedenia, ale keď Torro – Koliba vyrovnalo zdalo sa, že sa črtá ich víťazný obrat. Piánko však ešte zabralo a nakoniec si vybojovalo potrebné víťazstvo.

V tabuľke prezimuje na čele suverénne Stars s jedinou prehrou na svojom konte. Jediný vážnejší prenasledovateľ Piánko si udržalo štvorbodový odstup. V ďalšej časti  tabuľky delia tretích Shadows a poslednú Autotechnu Stars len tri body.

Aj v tretej lige pomohlo toto kolo k novému lídrovi, ktorým je s desiatimi gólmi Ondrej Ištván zo Stars.

Foto zo zápasu L-Trade - BarBar (Miloš Masarik)
Foto zo zápasu L-Trade - BarBar (Miloš Masarik)
 

Nasledujúce kolo LIMFU Zvolen

LIMFU bude pokračovať jarnou časťou začiatkom apríla 2018


Zimný turnaj LIMFU Zvolen

Už onedlho však budú mať mužstvá LIMFU príležitosť zúčastniť sa tradičného Zimného turnaja LIMFU, ktorého XXX. ročník sa uskutoční v dvoch fázach 3. decembra a 16. decembra 2017. Viac informácií bude čoskoro v pozávnke na našej stránke. Nezabudnite, že prihlasovanie na turnaj prebieha do 8. novembra 2017 !
spodok
c3jo design