hlavicka
obsah_hore


Priebežné výsledky zápasov LIMFU
27.10.2017 (Juraj Plesník)
 
Projekt priebežných výsledkov zo zápasov LIMFU na webovej stránke súťaže vznikol pre neutíchajúcu potrebu byť informovaný o aktuálnom dianí počas hracieho dňa. Priebežné výsledky sú stále však v testovacej verzii a posledným krokom môže byť zapojenie širšej skupiny nadšencov.

 

Tento projekt nie je súčasťou povinností aktualizovania webu a treba ho tak považovať za akési vylepšenie, ktoré môže povzdvyhnúť úroveń nie len webu, ale aj samotnej súťaže.

Funkčnosť formulárov je bezproblémová a sledovanosť najmä počas hracieho dňa až kým nie sú uverejnené kompletné výsledky je na vysokej úrovni. Posledným nezanedbateľným krokom k dokonalosti je aktuálnosť výsledkov.

S počiatku bol tento projekt a úloha aktualizovania výsledkov postavený len na jednej osobe a preto bolo ťažké udržať aktuálnosť, ktorá bola vyžadovaná. Nie len, že je takmer nemožné vyžadovať prítomnosť počas celého hracieho dňa, ale je nereálne aby boli výsledky aktualizované v čase, keď poverená osoba nastupuje na svoj zápas.

Z tohto dôvodu je viac ako vhodné, aby sa do projektu zapojil ktokoľvek, kto je ochotný prispieť a byť nápomocný v pridávaní výsledkov. Dnes už do projektu prispievajú ďalší nadšenci, no ak sa zapoja viacerí nikto nemusí byť viazaný povinnosťou, ale pôjde naozaj skôr o spestrenie.

V poslednom jesennom kole tejto sezóny sprístupňujem možnosť vyskúšať si pridanie výsledku resp. priebežného výsledku komukoľvek, samozrejme pod dohľadom administrátora webu.

Stačí sa prihlásiť s testovacími prihlasovacími údajmi a pridať výsledok stretnutí cez nastavený formulár. Nič jednoduchšie nemôže byť!

K pridávaniu online výsledkov sa dostanete cez stránku online výsledkov, ktorá bude sprístupnená v pravej časti stránky po začiatku hracieho dňa, alebo cez tento odkaz.

prihlasovacie meno: test
prihlasovacie heslo: 123

Neváhajte a zapojte sa!spodok
c3jo design