hlavicka
obsah_hore


Výsledky 6.kola tipovačky
24.10.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Tentokrát tipovačka ponúkla o dva zápasy menej, keďže tretia liga sa kompletizovala dohrávkou. Svoje tipy poslalo 34 tipujúcich, ktorý sa pokúsili zabojovať o body do celkového poradia.

Opäť nebola núdza o prekvapenia. Výhru Euroteamu nad Detroitom ako aj výhru Demitrans nad Alcolégiou správne tipovalo 11 tipujúcich (32%). Tieto výsledky neboli až takými prekvapeniami ako napríklad víťazstvo Lokomotývu 99 nad Munarom United (12%), ktoré uhádli Dzahoda, manfed, Pyto a hemendex. BarBar zaskočil nie len Xanto team, ale aj drtivú väčšinu tipujúcich. Víťazovi verili len Andrees, 68 a milan7 (9%).

Prekvapivý výsledok v podobe remízy sa zrodil aj v zápase kola medzi L-Trade a Remosom. Tú však očakávali až piati tipujúci capodituticapi, Dzahoda, dallis, Pyto a Sloslik.

Víťazom 6.kola tipovačky sa stal Dzahoda so ziskom 9 bodov (6 bodov správne tipy + 3 body z bonusového zápasu + extra bonus sa nedudeľoval) Kompletné poradie 7.kola nájdete na tomto ODKAZE.

Dallis je aj naďalej na čele celkového hodnotenia so ziskom 48 bodov. Kompletné poradie tipovačky ako aj poradie vedľajších kategórií nájdete na tomto ODKAZE.

Tentokrát má bonusový zápas jasného favorita a je zrejme len otázkou akým skóre porazí Remos svojho súpera v poslednom jesennom kole FC Mariáš . Albo to skončí inak? Nezabudnite poslať svoje tipy!

Veľa šťastia!

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 21.10.2017spodok
c3jo design