hlavicka
obsah_hore


Šláger kola bez víťaza
23.10.2017 (Juraj Plesník)
 
V predposlednom kole LIMFU nebola o zaujímavé momenty núdza.
 
I.liga LIMFU Zvolen

V prvej lige Euroteam našiel recept na brankára  Detroitu až v druhom polčase a vďaka Štefanovi SudimákoviPatrikovi Konôpkovi, ktorý obaja zaznamenali po dva presné zásahy, zápas otočili. FC Mariáš siahal vo vyrovnanom zápase s Oranjes na body, ale nakoniec sa z víťazstva tešil favorizovaný súper keď sa dvakrát presadil Maroš Pádar. V zápase kola neudržal L-Trade jednogólové vedenie a v posledných sekundách zápasu Remos vybojoval aspoň bod. Nováčik BarBar ustál úvodný nápor Xanto teamu a v závere polčasu sa im podarilo zápas otočiť a svoj náskok v druhom polčase ešte zveľadiť.

Remos je na čele ligovej tabuľky pred L-Trade, keď o ich postavení rozhoduje až väčší počet strelených gólov, keďže majú totožný počet získaných bodov, vo vzájomnom zápase sa zrodila remíza a majú aj rovnaký rozdiel skóre. Na ďalších priečkach je tabuľka vyrovnaná, keď medzi tretím Oranjes a šiestym Detroitom je rozdiel len troch bodov. Do hry o postup medzi najlepšiu štvoricu sa vďaka výhre v tomto kole vracia aj BarBar a na poslednej priečke je aj napriek dobrému výkonu v poslednom zápase stále bez bodu FC Mariáš.

Tabuľke strelcov aj napriek tomu, že sa v tomto kole nepresadil, naďalej kraľuje s desiatimi presnými zásahmi Lukáš Roziak z Remosu.

II.liga LIMFU Zvolen

V druhej lige sa R-Pub Unionka po dlhšej dobe tešili z víťazstva, keď o svojom triumfe nad Legionármi rozhodli už v prvom polčase. Tornádo nestačilo na Pivkárov, ktorí si z chuti zastrieľali a zvíťazili vysoko aj vďaka trojici dvojgólových strelcov Petra Kolára, Vladimíra GrajciaraPetra Kuchárika. V priamom súboji o čelo druholigovej tabuľky si Demitrans jednoznačne poradili s Alcolégiou k čomu prispeli dvomi gólmi Marek Drieňovský. V poslednom dramatickom zápase sa Lokomotýv 99 dostal proti Munaru United v prvom polčase už do dvojgólového vedenia aj vďaka kurióznemu gólu ich gólmana Lukáša Gregu, ktorý preloboval súperovho brankára priamo z výkopu od bránky. V druhom polčase však Munaro United zabojovalo a podarilo sa im skóre dotiahnuť, ale z troch bodov sa nakoniec predsa len tešili futbalisti Lokomotývu 99.

Demitrans vďaka víťazstvu zostáva neporazený na čele druholigovej tabuľky pred prekvapením jesene Lokomotývom 99. V tesnom závese je na treťom mieste Alcolégia a Pivkárom tri body pomohli udržať si svojich súperov nadohľad. Na chvoste tabuľky sú naďalej Legionári, ktorí ešte túto sezónu neokúsili chuť víťazstva.

Nalepší strelec druhej ligy Peter Guglava z Munara United má na svojom konte desať gólov.

III.liga LIMFU Zvolen

V dohrávanom zápase treťej ligy si Falcon´s trúfali proti Piánku na zisk všetkých bodov, čo sa im aj v prvom polčase darilo napĺňať. V druhom dejstve však skúsenejší súper vystupňoval svoje úsilie a zápas otočil a najtesnejším rozdielom aj zvíťazil.

Dohrávka tabuľkou nezamiešala. Pre Piánko len znamenala zníženie náskoku na lídra Stars na rozdiel štyroch bodov. Na ďalších priečkach je to však zatiaľ celkom vyrovnané, keď tretích Shadows a šiestych Flacon´s delia rovnako len štyri body.

Tak ako v ligovej tabuľke, aj tabuľka strelcov treťej ligy je vyrovnaná. O prvé miesto sa momentálne delia Dominik Dvorský zo Stars a Peter Ostrihoň zo Shadows, keď obaja zaznamenali po osem presných zásahov.

Nasledujúce kolo LIMFU Zvolen

LIMFU bude pokračovať posledným jesenným kolom v sobotu 28.októbra 2017

 I.liga LIMFU Zvolen 8.kolo  
08:00 FC Mariáš - Remos
09:00 BarBar - L-Trade
09:00 Detroit - Xanto team
10:00 Euroteam - Oranjes

 II.liga LIMFU Zvolen 8.kolo
10:00 Munaro United - Demitrans
11:00 Tornádo - Alcolégia
11:00 Lokomotýv 99 - R-Pub Unionka
12:00 Legionári - Pivkári

 III.liga LIMFU Zvolen 7.kolo  
08:00 Shadows - Falcon´s
12:00 Autotechna Stars - Stars
13:00 Torro - Koliba - Piánko

spodok
c3jo design