hlavicka
obsah_hore


Výsledky 5.kola tipovačky
17.10.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Toto kolo zabojovalo o body do celkového poradia 34 tipujúcich a výsledky štyroch zápasov väčšine z nich radosť neurobili.

Víťazstvo Shadows nad Torro - Koliba sa dá z pohľadu tipujúcich považovať za prekvapenie, keďže správny výsledok uhádlo dvanásť tipujúcich (35%). Tornádu verili v zápase s R-Pub Unionkou deviati (26%) a Autotechne Stars v zápase s Falcon´s dokonca len osem tipujúcich (24%). Najviac prekvapila tipujúcich jediná remíza tohto kola v zápase Pivkárov s Demitrans, ktorú správne tipovali len kamil04, Osto, ROSOMAK (9%).

V zápase kola sa zrodil očakávaný výsledok 4:3 pre L-Trade, čo správne uhádli až štyria tipujúci usho, Pyto, RB a dallis. Tento úspešný zásah zároveň znamená, že bonusové vouchery sme vyčerpali a od nasledujúceho kola súťažíme v bonusovom zápase už len o body do tipovačky.

Víťazom 5.kola tipovačky sa stal dallis s vynikajúcim ziskom až 14 bodov (8 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu + 1 bodov extra bonus) Kompletné poradie 5.kola nájdete na tomto ODKAZE.

Dallis sa vďaka tomuto kolu dostal na čelo priebežného poradia so ziskom 42 bodov. Kompletné poradie tipovačky ako aj poradie vedľajších kategórií nájdete na tomto ODKAZE.

Aj napriek tomu, že bonusové ceny sú už vyčerpané stále môžete v bonusovom zápase získať cenné body. Oplatí sa teda pokúšať správne uhádnuť presný výsledok. V nasjledujúcom kole ste si za zápas kola vybrali atraktívny súboj o čelo prvoligovej tabuľky L-Trade vs. Remos

Veľa šťastia!

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 14.10.2017spodok
c3jo design