hlavicka
obsah_hore


BarBar po sľubnom polčase s vysokou prehrou
16.10.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
V sobotu pokračovala zvolenská liga malého futbalu ďalším kolom a o zaujímavé výsledky nebola núdza.
 
V najvyššej súťaži si v šlágri kola udržali vedúci L-Trade prvenstvo i neporaziteľnosť i keď Oranjes podali výborný výkon hlavne v druhom dejstve. Najtesnejším rozdielom zvíťazil Xanto team nad Euroteamom, keď vo vyrovnanom zápase jediným gólom rozhodol o zisku troch bodov pre svoje mužstvo Matej Plesník. V ďalšom vyrovnanom zápase bojoval o prvé body v tejto sezóne FC Mariáš, ale Detroit nakoniec zápas dotiahol do víťazného konca.. Dva rozdielne polčasy odohral BarBar s Remosom. V tom prvom siahal na prekvapenie a držal s favoritom krok. V druhom polčase sa však utrhli kanonieri Remosu a päť gólov Lukáša Roziaka a hetrik Dominika Kudlíka znamenali krutú prehru nováčika.

V druhej lige neudržali Pivkári jednogólové vedenie a s  Demitrans si body podelili. Hráči Lokomotývu 99 nedovolili Legionárom zaznamenať úvodné víťazstvo a zvíťazili dvomi rozdielovými gólmi Róberta Spodniaka. R-Pub Unionka zaznamenal štvrtú porážku tentokrát predviedlo strelecký koncert trio Martin Chamula, Jozef Sýkora ml. a Tomáš Nagy v drese Tornáda. Vedúca Alcolégia si upevnila prvenstvo, keď si poradila s Munarom United i zásluhou dvoch gólov Martina Fašanga.

V tretej lige Autotechna Stars nedala šancu Falcon´s. Piánko nestačilo lídrovi Stars a tesne prehralo. Torro - Koliba podľahlo Shadows i vďaka strelecky úspešným bratom GaalovcomPetrovi Ostrihoňovi.

Foto zo zápasu R-Pub Unionka - Tornádo (Miloš Masarik)
Foto zo zápasu R-Pub Unionka - Tornádo (Miloš Masarik)
 

LIMFU bude pokračovať v sobotu 21.októbra 2017

 I.liga LIMFU Zvolen 7.kolo  
08:00 Euroteam - Detroit
09:00 FC Mariáš - Oranjes
09:00 L-Trade - Remos
10:00 BarBar - Xanto team

 II.liga LIMFU Zvolen 7.kolo
10:00 Legionári - R-Pub Unionka
11:00 Tornádo - Pivkári
11:00 Demitrans - Alcolégia
12:00 Munaro United - Lokomotýv 99

 III.liga LIMFU Zvolen 5.kolo dohrávka
08:00 Falcon´s - Piánko

spodok
c3jo design