hlavicka
obsah_hore


Mužstvá si schuti zastrieľali
03.10.2017 (Juraj Plesník)
 
Ďalšie kolo LIMFU tentokrát s bohatou gólovou nádielkou.
 
V prvej lige tentokrát favoriti nezaváhali a L-Trade s Oranjes dokonca nedovolili svojím súperom skórovať. V zápase kola si Remos poradil najtesnejším rozdielom s Detroitom a Euroteam si jednoznačne poradil s nezídeným FC Mariáš. V tabuľke sa usadila na čele podľa očakávaní trojica L-Trade, Remos, Oranjes a črtá sa zaujímavý boj o štvrté miesto.

V druhej lige Alcolégia pohodlne porazila R-Pub Unionku a vysokú výhru si pripísalo aj Tornádo proti Legionárom, ktoré odohralo celý zápas s minimálnym počtom hráčov. Lokomotýv 99 dlho držal krok s Demitrans, ale favorit nezaváhal. Naopak o veľké prekvapenia sa postaralo Munaro United, ktoré porazilo Pivkárov. Na čele je Alcolégia pred Demitrans, mužstvá na treťom a poslednom mieste delia len štyri body.

V tretej lige využili Stars situáciu a oslabených Falcon´s vysoko zdolali aj vďaka trom gólom Ondreja Ištvána. Piánko sa rozišlo so Shadows po zmierlivej remíze a Torro - Koliba si pripísalo cenné víťazstvo proti Autotechne Stars. Na prvom mieste sú Stars s minimálnym náskokom pred Piánkom a Torrom - Koliba.


LIMFU bude pokračovať v sobotu 7.októbra 2017 zápas Piánko - Falcon´s sa dohrá o dva týždne, takže v tomto kole majú tieto dve mužstvá voľno.

 I.liga LIMFU Zvolen 5.kolo  
08:00 BarBar - Euroteam
08:00 FC Mariáš - Xanto team
09:00 L-Trade - Detroit
09:00 Remos - Oranjes

 II.liga LIMFU Zvolen 5.kolo
10:00 Demitrans - R-Pub Unionka
10:00 Tornádo - Lokomotýv 99
11:00 Munaro United - Legionári
11:00 Alcolégia - Pivkári

 III.liga LIMFU Zvolen 5.kolo
12:00 Torro - Koliba - Stars
11:00 Shadows - Autotechna Stars

spodok
c3jo design