hlavicka
obsah_hore


Výsledky 2.kola tipovačky
26.09.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Tipovačka zaznamenala vo svojom 2.kole tipy od 38 tipujúcich. Tak ako už býva zvykom priblížime si najmä prekvapenia, ktoré zaskočili nejdného fanúšika LIMFU.

Tentokrát väčšina tipujúcich verila viac Falcon´s , ale Torro - Koliba nečakane udrelo a okrem prvého víťazstva v sezóne potešilo aj deväť tipujúcich (24%). Detroit taktiež zaskočil favorita a obral Oranjes o všetky body, čo správne odhadli šiesti tipujúci (16%)

Najväčšie prekvapenia tohto kola priniesli tri remízové zápasy. Deľbu bodov v zápse Demitrans - Legionári uhádli správne Osto, Dubro a carlos (8%). Nečakanú remízu Euroteamu s L-Trade dokonca len tipujúci smileone (3%) a ďalšiu remízu v najvyššej súťaži medzi Remosom a Xanto teamom neočakíval nikto z tipujúcich (0%).

Bonusový zápas skončil podľa očakávania a BarBar zdlolal FC Mariáš. Dokonca kubo6692 uhádol výsledok 4:1 úplne presne.

Víťazmi 2.kola tipovačky sa stal práve kubo6692 so ziskom so ziskom po 9 bodov (4 body správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus) Kompletné poradie 2.kola nájdete v tomto odkaze.

V ďalšom kole ste si za zápas kola zvolili duel Detroitu s Remosom, ktorý bude možné zároveň tipovať v tipovačke ako bonusový a teda na presný výsledok.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 23.09.2017spodok
c3jo design