hlavicka
obsah_hore


Výsledky 1.kola tipovačky
19.09.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Uvodného kola nového ročníka tipovačky sa zúčastnilo 39 tipujúcich, ktorý sa pokúsili správne uhádnuť víťazov sobotňajších zápasov LIMFU. Nie všetky zápasy skončili podľa očakávania a tak si priblížme najväčšie prekvapenia tohto kola.

Hráči R-Pub Unionky zúročili svoje skúsenosti a zdolali Munaro United čo správne očakávalo 12 tipujúcich (31%). Vo výhru Falcon´s proti Shadows verilo o jedného tipujúceho menej (28%).

Dostávame sa k najväčším prekvapeniam tohto kola. Lokomotýv 99 zaskočil nie len Pivkárov, ale aj tipujúcich, pretože im verilo len štyria tipujúci hemendex, manfred, smilone a Andrees (10%). Remíza v zápase Piánka s Torrom - Koliba neprekvapila trojicu Tomajno, syko a Osto (8%) a ďalšia remíza v zápase Legionárov s Alcolégiou priniesla bod pre dvojicu Tomajno, RB (5%).

Prekvapením sa skončil aj bonusový zápas. Nie len že výhru Stars tipovalo len 36 % tipujúcich, ale ich vysokú výhru neočakával nikto.

Víťazmi 1.kola tipovačky sa stali až piati tipujúci iwaldo77,Kudlo,Tomajno, manfred, kubo6692 so ziskom po 7 bodov. Kompletné poradie 1.kola nájdete v tomto odkaze.

V ďalšom kole ste si za zápas kola zvolili duel BarBaru s FC Mariáš, takže v tipovačke môžete práve na tomto zápase zabojovať o bonusové body.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 16.09.2017spodok
c3jo design