hlavicka
obsah_hore


Lokomotýv 99 s cenným skalpom
19.09.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
V sobotu 16.09.2017 pokračovala liga malého futbalu aj napriek nepriazni počasia zápasmi 2.kola vo všetkých troch ligách.
 
Pred začiatkom hracieho dňa zvažoval riadiaci orgán súťaží LIMFU odloženie celého kola, pretože jedno z ihrísk bolo vzhľadom na zhromažďujúcu sa vodu v jednom z bránkových území na hranici regulérnosti. Nakoniec sa počasie umúdrilo a keďže väčšina účastníkov prejavila vôľu hrať zápasy sa odohrali podľa rozpisu.

V prvej lige sa Xanto teamu nepodarilo gólovo presadiť proti Oranjes, ktorí tak zaznamenali druhú výhru v novom ročníku LIMFU. Detroit získal prvé body po suverénnom víťazstve nad nováčikom BarBarom, keď o víťazstve rozhodol už v prvom dejstve. Euroteam nevychádza vstup do sezóny a proti ďalšiemu favoritovi Remosu opäť nebodoval. L-Trade po úspešnom vystúpení v Slovinsku nadviazal na výbornú formu a tentokrát nedal šancu FC Mariášu .

V druhej lige Lokomotýv 99 po kolektívnom výkone prekvapivo ľahko zdolal Pivkárov a vyšvihol sa na čelo ligovej tabuľky. R-Pub Unionka rozhodol v druhom polčase o výhre nad Munarom United. Legionári delili zaslúžene body s favorizovanou Alcolégiou a o víťazstve Demitrans v poslednom stretnutí s Tornádom rozhodol jediný gól.

V tretej lige si Falcon´s pripísal plný bodový zisk v stretnutí sa Shadows zlepšeným výkonom v druhom polčase. Piánko delilo body s Torro – Koliba, keď obe mužstvá dokázali skóvať iba raz. Najvýraznejší výsledok sa zrodil v zápase ,,hviezd" , keď Stars deklasovali Autotechnu Stars i zásluhou štyroch gólov Dominika Dvorského.

Nováčik Torro - Koliba sa predstavil v nových dresoch
Nováčik Torro - Koliba sa predstavil v nových dresoch
 

LIMFU bude pokračovať v sobotu 23.septembra 2017.

 I.liga LIMFU Zvolen 3.kolo  
08:00 BarBar - FC Mariáš
09:00 L-Trade - Euroteam
09:00 Remos - Xanto team
10:00 Oranjes - Detroit

 II.liga LIMFU Zvolen 3.kolo
10:00 Alcolégia - Lokomotýv 99
11:00 Demitrans - Legionári
11:00 Pivkári - R-Pub Unionka
12:00 Munaro United - Tornádo

 III.liga LIMFU Zvolen 3.kolo
08:00 Torro - Koliba - Falcon´s
12:00 Autotechna Stars - Piánko
13:00 Shadows - Stars

spodok
c3jo design