hlavicka
obsah_hore


Tipovačka 2017/2018 - Začíname
11.09.2017 (Juraj Plesník)
 
Tipovacia súťaž zápasov ligy malého futbalu LIMFU Zvolen, pokračuje s menším odkladom aj tento ročník.
 

Do tipovacej súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek, kto sa zaregistruje na stránke tipovačky. Účasť je ZADARMO a organizátor sa snaží každý ročník pripraviť pre najlepších zaujímavé ceny.

Zápasy nasledujúceho kola je možné tipovať vždy do 8:00 hracieho dňa. Potom sa tipovanie uzatvorí a nebude možné vaše tipy odoslať.

V piatok podľa možností bude na stránke uverejnený článok s prehľadom nasledujúceho kola, v ktorom sa dozviete koho favorizujú ostatní tipujúci so stručným komentárom. Nezabudnite, že vrámci aktivity môžete poslať komentár ku každému svojmu tipu aj vy!

Počas celého týždňa máte možnosť zahlasovať v ankete na pravej lište stránky za zápas kola. Ten bude náslene nasadený do tipovačky ako bonusový zápas, za ktorého uhádnutie presného výsledku máte možnosť získať bonusovú cenu.

Vyhodnotenie každého kola bude pripravené podľa možností v utorok, kedy najneskôr bude pripravená tipovačka na zápasy ďalšieho kola.

Nanešťastie sa nepodarilo implementovať novinku v podobe tipovania počtu gólov v danom kole, takže túto možnosť skúsime pridať od ďalšieho ročníka. Opäť však pokračujeme vo vyhodnocovaní podkategórií, kde však vypadáva kategória Najlepšieho tipéra remíz.

Vyhodnocovanie podkategórií:
K hlavnej kategórii najlepšieho tipéra LIMFU, pribudnú aj ďalšie podkategórie, ktoré dávajú šancu uspieť aj tipujúcim, ktorým sa možno nedarí dlhodobo, ale v jenotlivých kategóriách sa dokážu presadiť.

Najlepší tipér prekvapení
O poradí v tejto podkategórii budú rozhodovať body získané za správne tipy na zápasy, ktorých podpora od tipujúcich bola menej ako 40%.

Najlepší tipér bonusových zápasov
O poradí v tejto podkategórii budú rozhodovať body získané výhradne z tipovania bonusových zápasov.


Ceny v tipovačke :
Oragnizátor ponúka účastníkom šancu okrem príjemného spestrenia zabojovať aj o zaujímavé ceny.

Ceny pre najlepších tipujúcich zápasov LIMFU

1.miesto
pohár za 1.miesto
poukaz na štartovné LIMFU 2018/2019
 
2.miesto
pohár za 2.miesto
 
3.miesto
pohár za 3.miesto

Ceny sú v štádiu riešenia, ale určite sa pokúsim niečo pripraviť.

Bonusová cena pre úspešného tipujúceho bonusového zápasu
Tak ako aj v predchádzajúcich ročníkoch aj tentokrát je pripravená bonusová cena pre tých, ktorý správne uhádnu presný výsledok bonusového zápasu. Bonusovou cenou je poukaz od stávkovej spoločnosti bet-at-home v hodnote 7,- € , táto cena je však limitovaná a v hre zostáva už len 5 poukazov (ak nepribudnú ďalšie) !

Ostatné dôležité informácie o tipovačke nájdete v sekcii Tipovačka/Podmienky.

Tipovačka je už pripravená na tomto ODKAZE s ponukou zápasov 2.kola LIMFU 2017/2018 a preto neváhajte a nezabudnite tipovať! Bonusovým zápasom tohto kola bude atraktívny hviezdny súboj!


spodok
c3jo design