hlavicka
obsah_hore


XXV. ročník turnaja o pohár primátorky mesta Zvolen 2017
28.08.2017 (Juraj Plesník)
 
Už zajtra 29.08.2017 sa na umelej tráve MFK Zvolen uskutoční jubilejný XXV.ročník turnaja o pohár primátorky mesta Zvolen s účasťou špeciálneho hosťa.
 

Jubileum tohto ročníka podčiarkne účasť reprezentačného výberu Slovenska nad 40 rokov v malom futbale, ktorého manažérom je člen výboru LIMFU Zvolen Ján Račko. Reprezentačný výber sa turnaja zúčastní v rámci prípravy na blížiacu sa EMF Seniors Champions League 40+, ktorá sa uskutoční 07.-10.09.2017 v Slovinsku.

Medzi inými by sa v reprezentačnom drese mali predstaviť Martin Svintek, Ondrej Debnár, či bývalý gólman Artmedie Petržalka Juraj Čobej.

Tohto ročníka turnaja sa celkovo zúčastní 15 mužstiev, ktoré boli žrebom rozdelené do troch základných skupín.

Finalista z minulého roka mužstvo Oranjes sa v základnej skupine A stretne s prvoligovými Xanto teamom a nováčikom v najvyššej súťaže BarBarom, druholigovým nováčikom Tornádom a Piánkom z tretej ligy.

Zaujímavý súboj majstra L-Tradu a vicemajstra Remosu z predchádzajúcej sezóny LIMFU 2016/2017 sa odohrá v základnej skupine B. O postup do ďalších bojov zabojujú spoločne s druholigovými Pivkármi a Munarom United a skupinu skompletizuje nováčik LIMFU Torro -Koliba.

Euroteam sa o postup zo skupiny C popasuje s prvoligovým Detroitom, druholigovým Lokomotývom 99 a treťoligovým Shadows. V tejto skupine sa predstaví aj spomínaný reprezentačný výber Slovensko 40+.
                   
Skupina A
Skupina B
Skupina C
(1)
Oranjes
(3)
L-Trade
(2)
Euroteam
(6)
Xanto team
(4)
Remos
(5)
Detroit
(7)
BarBar
(8)
Pivkári
(9)
Lokomotýv 99
(10)
Tornádo
(11)
Munaro United
(12)
Shadows
(13)
Piánko
(14)
Torro - Koliba
(15)
Slovensko 40+
 
Do vyraďovacej časti postupujú prvé dve mužstvá z každej skupiny a dve najlepšie mužstvá z 3.miesta.

Ďalšia fáza turnaja bude pokračovať klasicky cez štvrťfinále, semifinále až do finále, po ktorom spoznáme držiteľa pohára primátorky mesta Zvolen pre rok 2017.

Pre všetkých účastníkov je pripravený pitný režim a drobné občerstvenie aj vďaka podpore pani primátorky Ing. Lenky Balkovičovej, ktorá pri záverečnom vyhodnotení odovzdá trofeje najúspešnejším mužstvám a individuálne ocenenia pre najlepšieho strelca, najlepšieho brankára a najlepšieho hráča turnaja.

Turnaj sa odohrá už podľa formátu malého futbalu na ihrisku s väčšími rozmermi 46 x 26 metrov s klasickou loptou veľkosti č.5 a podľa upravených pravidiel klasického futbalu.

Všetky zápasy sa odohrajú 1x15 minút pod dohľadom rozhodcov LIMFU. Úvodné zápasy turnaja majú naplánovaný začiatok o 9:00 a víťaza tohto ročníka by sme mali spoznať okolo 16:00.

Úvodné zápasy v základných skupinách:
09:00
skupina A
Oranjes
-
Piánko
09:00
skupina A
Xanto team
-
Tornádo
09:20
skupina B
L-Trade
-
Torro - Koliba
09:20
skupina B
Remos
-
Munaro United
09:40
skupina C
Euroteam
-
Shadows
09:40
skupina C
Detroit
-
Lokomotýv 99

Kompletný rozpis zápasov turnaja nájdete na stránke v odkaze Pohár primátora/aktuálny ročník. 

Na záver by sme chceli poprosiť všetkých zúčastnených o dodržiavanie hracích časov a udržiavanie poriadku na ihrisku!


Všetkých Vás srdečne pozývame
Výbor LIMFU Zvolen
spodok
c3jo design