hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - posledné kolo + vyhodnotenie
12.08.2017 (Juraj Plesník)
 
Trošku neskôr, ale predsa prinášame aj vyhodnotenie obľúbenej tipovacej súťaže zápasov LIMFU. Komu sa podarilo zíksať celkový triumf a ako sa darilo ostatným tipujúcim si môžete prečítať v zhrnutí posledného ročníka tipovačky.
 

Najsôr sa stručne vrátime k vyhodnoteniu posledného kola, ktorého sa zúčastnilo 31 tipujúcich. Ani v poslednom kole nebola núdza o prekvapenia a jednym z nich bol aj bonusový zápas BarBaru s Alcolégiou. Konečný výsledok v podobe remízy totiž netipoval žiadny z tipujúcich.

Víťazmi posledného 21.kola tipovačky v sezóne 2016/2017 sa stali vigi28 a milan7, ktorí získali zhodne po 9 bodov (9 bodov správne tipy + 0 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus). Kompletné poradie 21.kola nájdete aktualizované na webe.

Vyhodnotenie tipovacej súťaže nemôžeme začať inak ako vyhlásením celkového víťaza. Ním sa stal Jaroslav Grajciar  alias Jarck (154 bodov), ktorý o dva body predbehol druhého Borisa Korima alias beekaya (152 bodov) a na treťom mieste sa umiestnil Dalibor Vidhold alias dallis (147 bodov). Celkové poradie ročníka 2016/2017 nájdete taktiež aktualizované na webe.

Všetci traja získavajú okrem spomienkových ocenení v podobe minitrofeje aj hodnotné ceny. Víťaz získava od organizátor poukaz na štartovné v LIMFU na sezónu 2017/2018 a ďalší dvaja na stupni víťazov poukaz na nákup v predajni nábytku a sviatidiel OD XANTO Zvolen.

Okrem hlavnej kategórie mali tipujúci šancu uspieť aj v podkategóriách.
Najlepší tipér prekvapení
podpora správneho tipu menšia ako 40% (spolu 73) :
Jaroslav Gaal st. alias jaro - 21 bodov (28,76%) 

Najlepší tipér bonusových zápasov
najviac získaných bodov z bonusových zápasov (spolu 100) : 
Michal Palaj alias carlos - 26 bodov (27,37%)
Jaroslav Grajciar  alias Jarck - 26 bodov (27,37%)

Najlepší tipér remíz
najviac bodov za správne tipovanú remízu (spolu 22) : 
Andrej Michalčík alias Andrees - 9 bodov (40,90%)

Organizátor pripravil pre víťazov podkategórií cenu v podobe modernej LED žiarovky, ktorú venovala spoločnosť Ing. Ján Plesník - XANTO.

Všetky ceny budú oceneneným odovzdané po dohode s organizátorom.

Úspešným tipujúcicm srdečne gratulujeme a na ostatných tipujúcich sa tešíme aj v ďalšom ročníku tipovacej súťaže zápasov LIMFU, ktorá začne už čoskoro.

Na záver ešte infografika so zhrnutím kompletných výsledkov ako aj zaujímavými štatistikami.spodok
c3jo design