hlavicka
obsah_hore


Pozvánka na XXV. ročník turnaja
o pohár primátorky mesta Zvolen
07.08.2017 (Juraj Plesník)
 
Výbor LIMFU Zvolen Vás pozýva na jubilejný XXV. ročník tradičného turnaja o pohár primátorky mesta Zvolen, ktorý sa uskutoční v utorok 29.8.2017 na umelej tráve MFK Zvolen. Pozvané sú všetky registrované mužstvá v LIMFU Zvolen ako aj mužstvá, ktoré v LIMFU nepôsobia.

Kedy: 29.8.2017 (utorok)
Kde: umelá tráva MFK Zvolen
Štartovné:  20,- € (registrované mužstvá v LIMFU Zvolen)
  25,- € (neregistrované mužstvá) 
Registrácia: do 16.8.2017 na zasadnutí výboru LIFMU
 

Turnaj o pohár primátora mesta Zvolen patrí už dlhé roky stabilne do kalendára podujatí malého futbalu vo Zvolene. Vďaka podpore primátorky mesta Zvolen Ing. Lenka Balkovičová a MFK Zvolen je výška štartovného na turnaj priaznivá pre všetkých účastníkov.

Turnaj organizuje výbor LIMFU vždy koncom augusta. Keďže nasledujúci víkend po turnaji začína úvodným kolom ligová sezóna je turnaj ideálnou možnosťou ako si vyskúšať zmenené parametre a pravidlá malého futbalu, zastabilizovať letné posily resp. pre nováčikov je výbornou príležitosťou zohrať sa v konfrontácii s pravidelnými účastníkmi LIMFU.

Predchádzajúceho XXIV.ročníka sa v roku 2016 zúčastnilo 12 mužstiev. Z triumfu sa tešili futbalisti ZanziGandy, ktorý za sebou nechali druhých Oranjes a príjemné prekvapenie celého turnaja Outsiders United v súčasnosti pôsobiacich pod názvom Demitrans, ktorý obsadili bronzovú priečku.

Tento rok sa môžeme opäť tešiť na zaujímavé súboje, z ktorých tí najúspešnejší budú odmenení cennými trofejami.

Výbor LIMFU určí formát turnaja podľa počtu prihlásených mužstiev a keďže do tohto procesu môžete zasiahnuť aj vy akýkoľvek podnet predložený na zasadnutí výboru bude vítaný.pohár primátorky mest Zvolen 2017
spodok
c3jo design