hlavicka
obsah_hore


V III.lige má isté umiestnenie len Tornádo
08.06.2017 (Juraj Plesník)
 
Počas celej sezóny bola práve III.liga navyrovnanejšou. Víťaz je síce už známy, ale o pozíciach ostatných mužstiev v tabuľke rozhodne až posledné kolo.
 

O tom, že Tornádo sa stane víťazom III.ligy sa rozhodlo už minulý týždeň. V hre sú však ešte stále ďalšie dve pohárové umiestnenia ako aj ďalšie priečky.

O druhé miesto v III.lige sa pobijú Munaro United a Shadows. Munaro United odohrá svoj posledný zápas sezóny od 13:00 proti Autotechne Stars a následne od 14:00 sa stretne Shadows s Tornádom.

Pred posledným kolom je na tom o niečo lepšie Munaro United, ktoré má v tabuľke o jeden bod viac ako Shadows. Na udržanie konečného 2.miesta stačí Munaru Unitedak Shadows nevyhrajú s Tornádom. Pri prípadnej rovnosti bodov má totiž Munaro United so Shadows lepšiu bilanciu (2x výhra Munaro United , 1x remíza).


Na nemenej zaujímavom 3.mieste môže na konci sezóny skončiť ešte aj Autotechna Stars, ktorá potrebuje nie len zdolať Munaro United, ale spoliehať sa, že Tornádo zvládne posledný zápas s plným bodovým ziskom.

Aj v III.lige je v hre konečné 5.miesto. Vyrovnanosť súťaže potvrdzuje fakt, že oň majú šancu zabojovať všetky štyri mužstvá skupiny o 5.-8. miesto Stars, Piánko, Hara ale aj aktuálne posledný Underdogs.


Porovnanie postavenia mužstiev pri rovnosti získaných bodov (19) po poslednom kole III.ligy LIMFU 2016/2017:
1) Piánko a Stars
2) Piánko a Underdogs


spodok
c3jo design