hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 20.kolo
05.06.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Predposledného kola tipovačky sa zúčastnilo 27 tipujúcich. O zaujímavé výsledky nebola núdza a polovica zápasov sa skončila aj vďaka remízam prekvapivým výsledkom z pohľadu tipujúcich. Zápas Hara - Underdogs sa neodohral a tak nemohol byť vyhodnotený. Výhru Legionárov nad SP Hronn Xanto správne uhádli siedmi tipujúci (26%) a to, že si Oranjes poradia s L-Trade dokonca len päť tipujúcich (19%). Remízu v zápase Euroteamu so Xanto teamom očakávala správne štvorica Kudlo, Kamco, Pyto a beekay (15%). Ďalšiu remízu Stars s Piánkom len traja tipujúci syko, stefanl, Andrees (11%). No a poslednú remízu tohto kola Detroitu s Demitrans netipoval nikto (0%).

Bonusový zápas Pivkárov s Alcolégiou priniesol ďalšie prekvapenie, keď výhru Pivkárov očakávali len siedmy tipujúci (26%), no nikomu z nich sa nepodarilo uhádnuť presný výsledok.

Víťazmi 20.kola tipovačky sa stala dvojica ygrek a beekay so ziskom po 9 bodov (8 bodov správne tipy + 1 bod z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus). Kompletné poradie 20.kola.

Do čela poradia o najlepšieho tipéra prekvapení sa opäť s miernym náskokom dostal jaro so ziskom 19 bodov. Bonusové zápasy najlepšie tipuje dvojica Jarck a carlos. Nerozhodné výsledky naďalej najlepšie trafa Andrees, ktorý si polepšil o jeden bod.

V celkovom poradí je stále na čele Jarck so ziskom 147 bodov, ale už len s tesným náskokom dvoch bodov. Kompletné poradie tipovačky.

V poslednom kole sa tipujúci pokúsia uhádnuť presný výsledok zápasu o prvé miesto v II.lige medzi BarBarom a Alcolégiou.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 3.6.2017spodok
c3jo design