hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 19.kolo
24.05.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Posledné kolo LIMFU bolo plné obratov a prekvapení a nejeden z 28 účastníkov tohto kola si musel lámať hlavu keď zistil výsledky zápasov. Opäť raz prekvapili tipujúcich výsledky III.ligy. Výhru Munara United nad Shadows uhádlo správne desať tipujúcich (36%). To, že Autotechna dokáže prekvapiť Tornádo odhadlo správne 6 tipujúcich (21%) a výhru Underdogs na Piánkom trafilo päť tipujúcich (18%). Remízu v zápase BarBaru s Pivkármi očakávala trojica Osto, Dzahoda, Majci (11%). Narimex Premiumu v zápase s SP Hronn Xantom verili správne len laliq a 68 (7%) a taktiež len dvaja tipujúci ygrek a opäť 68 (7%) dávali väčšie šance na zisk troch bodov Rytierom proti Euroteamu. Posledným prekvapením kola bola remíza Alcolégie s R-Pub Unionkou, ktorú si prial aj stefanl (4%).

Bonusový zápas L-Trade - Remos bol vyrovnaný nie len na ihrisku, ale aj z pohľadu tipujúcich, ktorí nemali jasného favorita. Presný výsledok 4:3 v prospech L-Trade tentokrát neuhádol nikto.

Víťazmi 19.kola tipovačky sa stala dvojica syko a 68 so ziskom po 9 bodov (6 bodov správne tipy + 3 body z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus). Kompletné poradie 19.kola.

V tabuľkách podkatégoríí sa poradie vyrovnáva. O najlepšieho tipéra prekvapení sa delí dvojica hemendex a jaro so ziskom 17 bodov. Bonusové zápasy najlepšie tipujú až traja tipujúci Jarck, 68 a carlos. Nerozhodné výsledky naďalej najlepšie trafa Andrees aj keď v tomto kole neuhádol ani jednu remízu .

V celkovom poradí je stále neohrozene na čele Jarck so ziskom 141 bodov
Kompletné poradie tipovačky.


Bonusovým zápasom ďalšieho kola tipovačky bude šláger II.ligy Pivkári - Alcolégia.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 27.5.2017spodok
c3jo design