hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 18.kolo
24.05.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Do tohto kola boli prijaté tipy od 32 tipujúcich, keďže sa preniesli aj zarchovované tipy z pôvodného termínu odložených zápasov II. a III.ligy. Dva výsledky v tomto kole tipovačky neboli vyhodnotené, keďže o výsledku neodohraného zápasu Munaro Utd. - Hara a Remos - Oranjes rozhodne výbor LIMFU. O prvéväčšie prekvapenie sa postarala Zanziganda, ktorá zdlolala L-Trade, čo správne odhadlo 6 tipujúcich Kudlo, Dubro, milan7, WR10, Majci a Kamco (21%). Cestu za pohárovými priečkami si prehrou so Stars skomplikovala Autotechna, ale nakoniec ich to mrzieť nemuselo. Z bodov sa však potešili vigi28, Dubro, WR10, Sulo, a icko (16%). Alcolégia v posledných sekundách ratovala remízu s Pivkármi a takýto výsledok očakávala trojica Kamco, Dzahoda, Andrees (9%). Najväčšie prekvapenie sa zrodilo v zápase Detroitu s Rytiermi, keď výhru Rytierov neočakával nikto.(0%)

Bonusový zápas priniesol jednoznačnú výhru R-Pub Unionky nad Lokomotývom 99 , ale tentokrát sa netrafil presne nikto.Keďže výhru R-Pubu tipovalo len 9 tipujúcich (28%), taktiež môžeme považovať tento výsledok za prekvapenie.

Víťazmi 18.kola tipovačky sa stala trojica milan 7 a smileone , ktorí získali po 9 bodov (7 resp. 6 bodov správne tipy + 2 resp. 3 body z bonusového zápasu +0 bodov extra bonus). Kompletné poradie 18.kola.

V tabuľkách podkatégoríí sa lídri nemenili. Prekvapenia najlepšie tipuje jaro, bonusové zápasy carlos a remízy Andrees.

V celkovom poradí si svoj náskok navíšil Jarck, keď celkovo získal 135 bodov
Kompletné poradie tipovačky.


Bonusovým zápasom ďalšieho kola tipovačky bude šláger kola L-Trade - Remos.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 20.5.2017spodok
c3jo design