hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 17.kolo
16.05.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Tak toto sme tu ešte nemali! Historicky najúspešnejšie kolo pre tipujúcich. Nie len, že všetci favoriti svoje zápasy zvládli a nezaznamenali sme žiadne prekvapenie, ale presný výsledok bonusového zápasu BarBaru s Alcolégiou, ktorý skončil výsledkom 4:3 pre BarBar, správne tipovali až 6 z 28 tipujúciuch v tomto kole. Tipujúci Kudlo, korpy 77, carlos, 68, Andrees a Jarck získavajú okrem plného počtu piatich bodov do tipovačky aj bonusovú výhru poukaz na tipovanie v hodnote 7 €.

Víťazmi 17.kola tipovačky sa stala trojica Kudlo, carlos a Jarck, ktorí uhádli víťazov všetkých zápasov a získali po 13 bodov (8 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu , extra bonus sa neudeľoval). Kompletné poradie 17.kola.

Žiadne prekvapenia a teda ani žiadna zmena v podkategórii najlepšieho tipéra prekvapení, ktorú stále vedie jaro so 16 bodmi zo 49 možných. Vďaka presnému záshau v tomto kole sa prepracoval na čelo poradia tipérov bonusových zápasov carlos so ziskom 24 bodov z 80 možných. Kolo bez remízy, takže Andrees stále na čele poradia tipérov remíz.

V celkovom poradí sa osamostatnil so ziskom 130 bodov Jarck.
Kompletné poradie tipovačky.


V sobotu bonusový zápas dvoch mužstiev II.ligy R-Pub Unionky s Lokomotývom 99.

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 13.5.2017spodok
c3jo design