hlavicka
obsah_hore


BarBar prelomil neporaziteľnosť Alcolégie
15.05.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
Po vydarenom športovo-kultúrnom podujatí pokračovala domáca súťaž malého futbalu ďalším kolom. V sobotu si zmerali sily v zápasoch mužstvá I. a II.ligy LIMFU Zvolen.
 
Vedúci L-Trade si udržal neporaziteľnosť a  so siedmym Euroteamom dokonca neinkasoval. Zápas bol v prvom polčase prekvapivo vyrovnaný a obe mužstvá podržali brankári, keď ani jeden z nich neinkasoval. Predposlední Demitrans ešte v prvom polčase držali s favorizovaným Remosom krok, ale v druhom polčase už favorit dominoval a jednoznačne zvíťazil. Strelecky exceloval so štyrmi gólmi Malatinec z Remosu. Detroit už do polčasu rozhodol stretnutie s Mariášom. Gólovo sa darilo Vaculčiakovi s piatimi presnými zásahmi. Zápasom kola v I.lige bolo bezpochyby stretnutie tretej Zanzigandy so štvrím Oranjes. Oranjes už do polčasu viedli o päť gólov, ale futbalisti Zanzigandy ešte zabrali a zápas zdramatizovali. Záver nakoniec patril Oranjes, ktorí aj vďaka šiestim gólom Sádovského získalí všetky tri body. Poslední Rytieri prehrali už svoj jedenásty zápas a šiesty Xanto team im nadelil trinásť gólov. Strelecky sapresadili Kováčik s piatmi a Krčmárik so štyrmi gólmi. Tabuľkové postavenie mužstiev sa v prvej lige nemenilo, ale poradie strelcov má staronového lídra, ktorým je s 27 presnými zásahmi Vaculčiak z Detroitu.

Druhá liga priniesla dramatický  súboji dvoch mužstiev z čela tabuľky. Dôležité víťazstvo si pripísal BarBar, keď zvíťazil najtesnejším rozdielom nad vedúcou Alcolégiou, ktorej nepomohol k zisku bodov ani strhujúci finiš v závere druhého dejstva. Alcolégia tak zaznamenala vôbec prvú porážku v tejto sezóne LIMFU. O víťazstve tretích Pivkárov so štvrtým R-Pub Unionkou rozhodla strelecká potencia štvorgólových KolárikaMojžitu. Po vyrovnanom polčase prehrali Legionári s SP Hronn Xantom i zásluhou hetriku M.Luptáka. Pri svojej dvanástej prehre nestrelil posledný Narimex Premium ani gól a po celkom slušnom výkone v prvom polčase poľahli Lokomotývu 99 nakomniec o päť gólov. O rozdelení mužstiev pred nadstavbovou časťou bolo zrejmé už pred týmto kolom a nič na ňom nezmenili nie len tieto výsledky, ale nezmenie ani výsledky posledného kola základnej časti II.ligy. V skupine o postup sa stretnú Alcolégia, BarBar, Pivkári a R-Pub Unionka a v skupine o záchranu SP Hronn Xanto, Lokomotýv 99, Legionári a Narimex Premium. Lídrom strelcov II.ligy je naďalej V. Grajciar z mužstva Pivkári s 23 gólmi.

Foto zo zápasu L-Trade - Euroteam (Miloš Masarik)
Foto zo zápasu L-Trade - Euroteam (Miloš Masarik)
 

Liga pokračuje v sobotu 20. mája 2017 16.kolom I.ligy a dohrávanými kolami II. a III.ligy.

 I.liga LIMFU Zvolen 16.kolo
9:00 Zanziganda - L-Trade
9:00 Remos - Oranjes
10:00 Euroteam - FC Mariáš
10:00 Xanto team - Demitrans
11:00 Detroit - Rytieri

 II.liga LIMFU Zvolen 12.kolo
08:00 Legionári - BarBar
08:00 Narimex Premium - SP Hronn Xanto
11:00 R-Pub Unionka - Lokomotýv 99
12:00 Pivkári - Alcolégia

 III.liga LIMFU Zvolen 13.kolo
12:00 Underdogs - Shadows
13:00 Autotechna Stars - Stars
13:00 Hara - Munaro United
14:00 Piánko - Tornádo

spodok
c3jo design